Datums 19. augusts, 2022
Laiks17.30–19.00
Vieta Ventspils, Ganību iela 4 – 6

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

tiksanas

19. augustā plkst. 17.30 – 19.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubators aicina biznesa ideju autorus uz tikšanos ar uzņēmēju un dabīgās kosmētikas zīmola “Dzīvie” izveidotāju Agnesi Irbi. Tikšanās noslēgumā ikvienam dalībniekam būs iespēja izgatavot personalizētu augu un ziedu serumu sejas ādai.

Gatavojoties jaunu dalībnieku uzņemšanai pirmsinkubācijas programmā, LIAA Ventspils biznesa inkubators aicina ikvienu interesentu, kas apsver iespēju attīstīt savu biznesa ideju, uz iepazīšanās pasākumu ar inkubatora dalībnieci Agnesi Irbi. Uzņēmēja dalīsies ar pašas radītā zīmola “Dzīvie” tapšanas un attīstības stāstu, sākot no pirmās biznesa idejas līdz pat veiksmīgi strādājošam uzņēmumam dabīgās kosmētikas nozarē. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja serumnieces vadībā arī pašiem pagatavot kādu no zīmola produktiem – augu un ziedu serumu ādai, kas sastāv tikai no aktīvajām vielām.

Ievadot interesentus pasākuma tematikā, Agnese stāsta: “Zīmols radās ļoti organiski, darot to, kas patīk. Pirmais, par ko mēs domājām, bija produktu radīšana, lai ir klāsts, nevis tikai viens produkts. Tas sevī ietver gan receptūras, gan dizainus un iepakojumu. Otrais – dokumentu sakārtošana, kas prasija daudz laika un resursu, jo kosmētikas regula nosaka virkni lietu, kas ir jāievēro, laižot produktus tirgū. Trešais – mājas lapa un mūsu esamība sociālajos tīklos. Ceturtais – finansējuma piesaiste un papildus izglītošanās dinamiskajā e-komercijā. Kad pamats bija gatavs, tad sākām domāt par tirgiem un to, kuros vēlamies būt, kā turp nonāksim, kādā modelī mēs strādāsim. Bieži vien ir tā, ka labākās lietas uzkrīt uz galvas kā pirmais sniegs un netiek plānotas. Kaut kas iešaujas prātā, kāds kaut ko pasaka, un visbiežāk mēs šīs idejas atmetam, taču tieši šīs zibens idejas, manuprāt, ir pašas veiksmīgākās.”

Pasākuma laikā LIAA Ventspils biznesa inkubatora pārstāvis īsumā pastāstīs, kā dalība pirmsinkubācijas programmā palīdz biznesa ideju autoriem strukturēti un secīgi meklēt atbildes uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar biznesa plāna sastādīšanu un uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Pasākuma apmeklētājiem nepieciešams obligāti reģistrēties, aizpildot pieteikšanās anketu.

Pasākums norisināsies 19. augustā plkst. 17.30 – 19.00 īpaši ierīkotā teltī Dzirnavu laukumā (Ganību iela 4 – 6, Ventspils).

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par zīmolu “Dzīvie”: ej.uz/serumiDzivie

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Par pirmsinkubācijas programmu: https://fb.watch/eEG6dW3GRg/

Papildu informācija:

LIAA Ventspils biznesa inkubators

Saules iela 19

ventspils@liaa.gov.lv

Tālrunis: 62400906 Inkubatori.magneticlatvia.lv