Datums 12.–13. maijs, 2021
Laiks14.00–15.30
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Aicinām piedalīties Norvēģijas grantu programmas "Bizness un inovācijas" ievadsemināru ciklā atklāta konkursa ietvaros. Pasākumā ir paredzēti divi semināri.

12. maijā seminārs “Vispārīga informācija par atklāto konkursu”, kurā būs iespēja iegūt informāciju un izpratni par atklātā konkursa mērķi, atbalstāmajām nozarēm, attiecināmo izmaksu nosacījumiem, kā arī dažādiem specifiskākiem jautājumiem.

13. maijā seminārs “Projektu iesniegumu vērtēšanas aspekti”, kura ietvaros jau varēs iegūt vairāk informāciju par pašu projektu vērtēšanas procesu un  vērtēšanas kritērijiem.

Semināru mērķis

Sniegt dalībniekiem būtiskāko informāciju par Norvēģijas finanšu instrumenta programmas atklāto konkursu “Zaļo inovāciju un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju produktu ieviešana ražošanā”, lai varētu labāk izprast atklātā konkursa pieteikšanās nosacījumus un veiksmīgi realizēt projektus.

2021. gada 12. maijs, trešdiena

  • 14.00–15.00 Prezentācija “Vispārīga informācija par atklāto konkursu”
  • 15.00–15.30 Jautājumi un atbildes

2021. gada 13. maijs, ceturtdiena

  • 14.00–15.00 Prezentācija “Projektu iesniegumu vērtēšanas aspekti”
  • 15.00–15.30 Jautājumi un atbildes

Semināru mērķauditorija

Sīkie, mazie un vidējie komersanti, kas plāno pieteikties atklātā konkursā Norvēģijas grantu ietvaros.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem. Reģistrējoties dalībniekiem ir iespēja pieteikties uzreiz abiem ievadsemināriem vai tikai vienam.

Norvēģijas finanšu instrumenta un LIAA logotips