Datums 18.–19. aprīlis, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta AAE, Dubaija

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Aicinām Latvijas blokķēdes nozares uzņēmējus pieteikties tirdzniecības misijai uz Dubaiju, Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE), kas norisināsies starptautiskās izstādes "TOKEN2049" laikā no 2024. gada 18. līdz 19. aprīlim.

Plašāka informācija par izstādi: https://www.token2049.com

Tirdzniecības misija

Šīs tirdzniecības misijas mērķis ir apmeklēt izstādi "TOKEN2049", nodibināt kontaktus ar Jums interesējošiem nozares uzņēmumiem, informēt par iespējām, ko sniedz Latvijas blokķēdes asociācija, prezentēt savus produktus, kā arī iepazīt AAE un Tuvo Austrumu reģiona ekonomiskās tendences un sadarbības potenciālu.

Dalībniekiem izstādē būs pieejams Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) stends, kā arī būs iespēja organizēt tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Izstādē būs pieejamas arī tīklošanās telpas, ko varēs izmantot, lai tiktos ar potenciālajiem partneriem.

Izstādes programma

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu un sasniedzamos mērķus.

Informācija dalībniekiem

Dalībniekiem jārēķinās ar šādiem izdevumiem:

  • dalības maksu 5 cilvēkstundu apmērā par B2B tikšanos organizēšanu:
    • ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad dalības maksa tiek segta de minimis atbalsta ietvaros;
    • ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu. Vienas cilvēkstundas cena ir 29,88 eiro + PVN;
  • individuālā transporta izdevumi;
  • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi).

Tirdzniecības misiju organizē LIAA, uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā. Saņemot atbalstu, tiek sniegta iespēja atgūt 60% no uzņēmuma pārstāvju transporta izmaksām un 100% no pasākuma dalības maksas.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt Maksājuma pieprasījumu, izmantojot Business.gov.lv e-pakalpojuma iespēju.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai tirdzniecības misijās ārvalstīs.

Tirdzniecības misijas LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.