Datums 22. marts, 2024
Laiks9.30–13.15
Vieta Tiešsaiste, Facebook
Pasākuma vizuālais materiāls

Piektdien, 22. martā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju pārstāvniecība aicina uz "Creative Business Cup 2024" starptautiskā konkursa nacionālo atlasi.

Interesanti ir aicināti piedalīties klātienes pitch jeb prezentāciju pasākumā, kura laikā būs iespēja iepazīties ar konkursa nacionālās atlases dalībniekiem un žūrijas balsojuma rezultātiem. Nacionālās atlases laureāts jau šajā vasarā dosies pārstāvēt Latviju "Creative Business Cup Global" konkursā un saņems naudas balvu 5000 eiro.

Programma

Norises vieta:

  • Klātienē Elizabetes ielā 45/47, 4. stāvā, Rīgā LIAA Radošo industriju pārstāvniecībā
  • Attālināti Facebook tiešraidē

"Creative Business Cup" ir globāla iniciatīva, kuras misija ir uzņēmējdarbības un inovāciju stiprināšana. To organizē Dānijas organizācija “Creative Business Network”. Ikgadējā konkursa mērķis ir atbalstīt radošas idejas un veicināt inovāciju attīstību, palīdzot uzņēmumiem no dažādām pasaules valstīm satikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī sasniegt globālo tirgu.

Konkursa nacionālās atlases notiek 80 valstīs. "Creative Business Cup" Latvijā notiek jau vienpadsmito gadu. To organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Radošo industriju pārstāvniecība.