Datums 26.–30. janvāris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta AAE, Dubaija

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas farmācijas uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā misijā Apvienotajos Arābu Emirātos, kas norisināsies izstādes “Arab Health” ietvaros, 2020. gada 26. – 30. janvārī Dubaijā!

"Arab Health" izstāde ir lielākā medicīnas izstāde Tuvajos Austrumos, ik gadu pulcējot vairāk kā 55 000 apmeklētāju un 4250 uzņēmumu no 159 valstīm.

Plānotā tirdzniecības misijas programma:

26.01.2020
9.00 Tikšanās ar Ministry of Health, par farmācijas produktu importēšanas un reģistrācijas noteikumiem Apvienotajos Arābu Emirātos.
11.00 Tikšanās ar Dubai Healthcare city, prezentācijas par AAE vīziju veselības aprūpes attīstībā.
14.00 AAE ekonomikas raksturojums par zāļu tirdzniecību, patēriņu un regulām. Zāļu importētājs un tirgotājs (TBC).

27. - 30.01.2020  
Izstādes “ARAB HEALTH 2020” apmeklējums. Individuālās tikšanās.

Pasākuma mērķis ir sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem un iepazīties ar tirgus specifiku un noteikumiem.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Tirdzniecības misijas dalībnieku skaits – ne vairāk kā 7 uzņēmumi.

Visi dokumenti atbalsta līguma slēgšanai jāiesniedz LIAA piecu darba dienu laikā.

ES fondu vizuālo elementu ansamblis