Datums 10. marts, 2022
Laiks9.00–11.00
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Rokdarbu ražotāj, iepazīsties ar Dienvidkorejas tirgu un satiecies ar IDUS rokdarbu e-komercijas uzņēmumu!

IDUS, Dienvidkorejas lielākais rokdarbu sektora e-komercijas uzņēmums, ielūdz Latvijas rokdarbu ražotājus uz virtuālu tikšanos 10. martā.

Pasākuma formāts

Pasākuma ietvaros būs pieejamas pieci 20 minūšu laika nogriežņi, sākot no plkst. 9.00. Tikšanās tiks aizvadītās virtuāli “Zoom” platformā.

Pēc pieteikšanās IDUS globālais skauts Denijs Džons izvēlēsies 5 uzņēmumus, ar kuriem aizvadīt individuālas sarunas. Katram izvēlētajam ražotājam būs iespēja prezentēt savu produktu (līdz 5 minūtēm) un pārrunāt produkta atbilstību Dienvidkorejas tirgum. Tāpat būs iespēja uzdot jautājumus par sadarbības veidiem, kā arī citiem ar uzņēmējdarbības attīstīšanu saistītiem tematiem.

Dalībnieku profils

IDUS meklētais uzņēmumu profils šai tikšanās reizē ir ražotāji, kuru preces atbilst pavasara un vasaras sezonai. Pēc Latvijas ražotāju izpētes platformas pārstāvjiem vislielākā interese ir radusies par ādas un koka aksesuāriem un izstrādājumiem, ilgtspējīgiem un moderniem produktiem, ražotiem no vairākkārt izmantojamiem materiāliem.

Viņu redzeslokā ir arī unikāla un latviska dizaina aksesuāri, rotas un juvelierizstrādājumi ar dabiskiem motīviem, ar roku darināta keramika un trauki. Tāpat interesē spilgti vai unikāli linu izstrādājumi, kā arī bērnu preces un rotaļlietas un dažāda veida pinumu groziņi un mēbeles, adīti aksesuāri, pledi ar rakstiem.

Pamatprasības – augstas kvalitātes produkts, kas darināts ar rokām Latvijā.

ES fondu vizuālo elementu ansamblis