Datums 26.–30. septembris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Somija, Tampere

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Somijā, kas norisināsies 2022. gada 26. – 30. septembrī Tamperē!

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks organizētas tikšanās ar Somijas uzņēmumiem, kā arī būs iespējams apmeklēt starptautisko izstādi "Alihankinta 2022”.

"Alihankinta" (www.alihankinta.fi) ir lielākā Somijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde. Tajā katru gadu piedalās apmēram 1000 kompānijas no 20 valstīm, izstādi apmeklē ap 20 000 apmeklētāju no 20 valstīm.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

 • 26. septembris   Ierašanās Tamperē (individuāli),
  t.b.c. tīklošanās pasākums ar Somijas uzņēmumiem;
 • 27. septembris   Izstādes “Alihankinta” apmeklējums, individuālās tikšanās,
  t.b.c. Somijas uzņēmumu apmeklējumi;
 • 28. septembris   Izstādes “Alihankinta” apmeklējums, individuālās tikšanās,
  t.b.c. Somijas uzņēmumu apmeklējumi;
 • 29. septembris   Izstādes “Alihankinta” apmeklējums, individuālās tikšanās,
  t.b.c. Somijas uzņēmumu apmeklējumi;             
 • 30. septembris   t.b.c. Somijas uzņēmumu apmeklējumi, individuālās tikšanās, atgriešanās Latvijā.

Tiek sagaidīts, ka tirdzniecības misijas dalībnieki segs sekojošas izmaksas: darbinieku komandējuma izdevumus un atsevišķus izdevumus saistībā ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmumu grupai, pasākuma mārketinga izmaksas un tml.). Izstādes apmeklējums ir bezmaksas, ja tiek veikta iepriekšēja reģistrācija.

De minimis atbalsts tirdzniecības misijas dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz kārtību tā piešķiršanai un noslēgto Atbalsta līgumu starp LIAA un vizītes dalībnieku. De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un vizītes organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Uz atbalstu dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

UZŅĒMUMIEM, SAŅEMOT ATBALSTU, NEDRĪKST BŪT VID NODOKĻU PARĀDI.

Andra Alkšņa foto

Andris Alksnis

Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, mašīnbūves, elektronikas un elektrotehnikas nozarēs)
andris.alksnis [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis