Datums 8.–11. jūnijs, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Ķīna, Ninbo

Aicinām uzņēmumus pieteikties klātienes dalībai starptautiskajā Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas (CAE) valstu tirdzniecības produktu izstādē "China – CEEC Expo", kas norisināsies 2021. gada 8.11. jūnijā Ķīnā, Ninbo!

Izstāde "China CEEC Expo & International Consumer Goods Fair" Ninbo tiek rīkota Ķīnas un CAE valstu noslēgtās vienošanās par ciešāku sadarbību ietvaros (17+1). Vairāk informācijas par aktivitātēm šīs sadarbības ietvaros un izstādi tīmekļvietnē: https://www.cceecexpo.org/site/index.html?lang=en

Izstādes rīkotāji, ņemot vērā COVID-19 vīrusa radītos ceļošanas ierobežojumus, izstādi 2020. gadā rīkoja tikai digitālajā formātā, šogad tiks rīkota gan digitālajā, gan arī klātienes formātā, taču nebūs atļauts iebraukt Ķīnā. Uzņēmumi drīkst sūtīt savus produktus uz izstādi un tos pārstāvēt klātienes izstādē tikai gadījumā, ja uzņēmumiem ir viņu pārstāvji/izplatītāji Ķīnā, kas var pārstāvēt uzņēmumus izstādē.

Izstādei īpaši tiek aicināti pieteikties pārtikas, kosmētikas un skaistumkopšanas, sadzīves priekšmetu, dizaina priekšmetu ražotāji, loģistikas, tūrisma, tehnoloģiju nozaru uzņēmumi, kā arī citi, kas vēlas ienākt Ķīnas tirgū.

 

Jadvigas Neimanes foto

Jadviga Neimane

Vecākā projektu vadītāja (ķīmiskās rūpniecības, farmācijas un veselības tūrisma nozarēs)
jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv