Datums 3.–9. jūnijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Austrija, Vīne

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

No 3. līdz 9. jūnijam Vīnē notiek reģiona lielākais jaunuzņēmumu pasākums/festivāls – "ViennaUP" ar nedēļu garu programmu, savedot kopā investorus, jaunuzņēmējus un ekspertus no dažādām industrijām. Tikšanās ar investoriem, meistarklases, vairākas skatuves un pasaules līmeņa spīkeri – tas viss sagaida festivālā "ViennaUP".

Šogad ar stendu festivālā piedalās arī LIAA pārstāvniecība Austrijā.

Lai sniegtu atbalstu un piedāvātu iespējas Latvijas uzņēmumiem "ViennaUP" ietvaros, tiek organizēta tirdzniecības misija.

Tirdzniecības misijas iespējas

  1. Meistarklases, konferences un citi jaunuzņēmumiem veltīti pasākumi. Plašāk: https://viennaup.com/;
  2. Investoru vakariņās un brokastīs. Plašāka informācija (PDF);
  3. 2024. gada 4. jūnijā Kontaktbiržā "Connect Day" ar investoriem un citiem jaunuzņēmumiem. Plašāk: www.connectday.at;
  4. 2024. gada 6.–7. jūnijā Eiropas radošo prātu festivāls Grācā "Fifteen seconds festival". Plašāk: https://www.fifteenseconds.com/;
  5. Iepazīšanās ar Austrijas jaunuzņēmumu atbalsta sistēmu;
  6. Iespēja prezentēt savu produktu un/vai pakalpojumu LIAA stendā;
  7. Individuālas programmas iespējas.

Tirdzniecības misiju rīko LIAA, uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā. Saņemot atbalstu, tiek sniegta iespēja atgūt līdz pat 60% no kopējām attiecināmajām izmaksām.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt Maksājuma pieprasījumu, izmantojot Business.gov.lv e-pakalpojuma iespēju.

Informējam, ka kvalitātes kritēriju aprēķins neattiecas uz jaunuzņēmumiem, kas atrodami Latvijas jaunuzņēmumu datubāzē.

Lai pārliecinātos, ka Atbalsta saņēmējs atbilst jaunuzņēmumam, LIAA pārbauda, vai Atbalsta saņēmējs ir atrodams Latvijas jaunuzņēmumu datu bāzē vai LIAA par jaunuzņēmumiem atbildīgās nodaļas veidotā sarakstā. Ja Atbalsta saņēmējs nav atrodams nevienā no šiem sarakstiem, papildinformācijai tiks lūgts iesniegt dokumentu, kas apliecina, ka Atbalsta saņēmējs saņem atbalstu Eiropas līmeņa projektos. Ja Atbalsta saņēmējs prasīto papildinformāciju neiesniedz, tiek piemērota atbilstība kvalitātes kritērijiem.

Pirms pieteikuma aizpildīšanas aicinām iepazīties ar aktivitātes nosacījumiem sadaļā "Tirdzniecības misijas ārvalstīs".

Tirdzniecības misijas LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.