Datums 25. aprīlis, 2024
Laiks9.30–15.00
Vieta Kuldīga, LIAA pārstāvniecība Kuldīgā, Kalpaka iela 4
Pasākuma vizualizācija

2024. gada  25.aprīlī Kuldīgā norisināsies pasākums "Uzņēmēju vēlās brokastis". Sadarbības pasākums tiek rīkots kopā ar Kuldīgas novada pašvaldību. 

Pasākuma laikā plānots stāstīt par novada aktualitātēm uzņēmējdarbībā, tajā piedalīsies vietējās rīcības grupas (VRG), Kuldīgas novada pašvaldība, ALTUM, LIAA. Būs divi pieredzes stāsti par digitalizāciju un divi lektori.

Viena no runātājām ir Ieva Zaumane - pārmaiņu un iekšējās komunikācijas stratēģe. Ievas Zaumanes prezentācijas tēma: Pārmaiņu vadības un komunikācijas galvenie klupšanas akmeņi. Kā tos pārvarēt?

Izvēlēta šāda tēma, jo tā ir aktuāla gan kā valsts sektoram, tā privātajam, jo šis ir pārmaiņu laiks un no uzņēmējiem ir interese redzēt kā veiksmīgāk to pārdzīvot.

Otrs runātājs būs Artis Krilovs - komunikācijas stratēģis, radoši digitālās aģentūras Wrong vadītājs un līdzīpašnieks. Arta Krilova prezentācijas tēma: Tavi palīgi - virtuālie rīki. Mākslīgā intelekta tēma daudzus baida, īpaši reģionos un uzņēmumus, kuros darbojas vecākās paaudzes cilvēki. Lektors savā prezentācijā pastāstīs kādus rīkus izmantot un iedrošinās no tiem nebaidīties, bet izmantot.

Darba valoda: latviešu

Anda Sudakova

Vecākā projektu vadītāja
anda.sudakova [at] liaa.gov.lv