Datums 15. septembris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Ķīna, Nanning

Kokapstrādes nozares uzņēmumi aicināti piedalīties konferencē "China Global Wood Trade Conference" (GWT China), kura notiks Guansji provinces Nanning pilsētā (Nanning, Guangxi). Konference norisināsies 11. reizi un to ik gadu apmeklē kokmateriālu iepircēji no visas pasaules – šogad plānota vairāk nekā 300 iepircēju dalība pasākumā. Dalība konferencē ir iespējama kā attālināti, tā arī klātbūtnē. Ņemot vērā apgrūtināto ceļošanu un nepieciešamību iziet karantīnu iebraucot Ķīnā, interesentiem iesakām pieteikties tiešsaistes konferencei un kontaktbiržai. Konference notiks 15. septembrī, savukārt tiešsaistes kontaktbirža – 1-2 nedēļu laikā pēc konferences.

Konferences programma: http://www.gwtchina.org/en/about.asp?big=2

Latvijas uzņēmumi pēdējos 6 gadus ir apmeklējuši šo ikgadējo pasākumu, lai piedalītos kontaktbiržās un nodibinātu kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Piedaloties iepriekš minētajā konferencē, uzņēmumiem ir iespēja pretendēt uz atbalstu 50% apmērā no kopējām attiecināmajām izmaksām. Sīkāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

Lai pilnvērtīgāk sagatavotos konferencei, LIAA piedāvā sniegt konsultācijas par dažādiem jautājumiem - konferences specifiku, Ķīnas tirgus īpatnībām, iepriekšējo gadu pieredzi u.tml.

Reģistrācija konferencei un kontaktbiržai: http://www.gwtchina.org/en/guestbook.asp

Piesakoties līdz 15.augustam, ir zemāka dalības maksa!

 

 

ES fondu vizuālo elementu ansamblis