Datums 19.–20. maijs, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Latvija, Rīga, Hanzas Perons & tiešsaiste

Pieteikties pasākumam

DTA 2022

No 5. aprīļa atvērta reģistrēšanās zinātņietilpīgajai uzņēmējdarbībai un inovācijām veltītajai konferencei "Deep Tech Atelier", kuras galvenās tēmas šogad būs kosmoss, fotonika un viedie materiāli, kā arī zinātnisko atklājumu komercializācija.

Deep Tech Atelier - gada vērienīgākais notikums dziļo tehnoloģiju un zinātnes komercializācijas jomā Baltijā. Vieta, kur apvienojas uzņēmējdarbības un zinātnes izcilība, lai radītu jaunu pievienoto vērtību.

Šogad konference norisināsies no 19. līdz 20. maijam klātienē pasākumu centrā Hanzas Perons, Hanzas ielā 16A, Rīgā. Vienlaikus tā būs skatāma arī tiešraidē. Ik gadu konferences tēmas tiek pielāgotas aktuālajām norisēm sabiedrībā, zinātnē, tehnoloģijās un katru reizi šī konference pulcina vairākus simtus dalībnieku - jaunuzņēmumus, pieredzējušus uzņēmējus, zinātniekus un pētniekus, valsts un nevalstiskā sektora pārstāvjus, ražotājus, investorus, akcelerācijas fondus un visus, kuriem interesē inovācijas, neparastas idejas un skatupunkts.

2022. gadā varēsim iedvesmoties no runātājiem uz Deep Tech Atelier trīs skatuvēm – DeepTech skatuve veltīta zinātnes komercializācijai, SpaceTech - Eiropas Kosmosa aģentūras dienas Latvijā aktualitātes kosmosa nozarē, savukārt SmartTech skatuve veltīta fotonikai un viedajiem materiāliem. Līdztekus prezentācijām un diskusijām noritēs arī konkurss jaunuzņēmumiem un Latvijas zinātnes komercializācijas platformas Commercialization Reactor organizētais jaunu biznesa uzņēmumu radīšanas pasākums 19th Ignition Event, Tāpat uzņēmējiem būs iespēja piedalīties B2B sesijās ar investoriem un industrijas pārstāvjiem, tostarp tehnoloģiju skautiem.

Izmantojiet iespēju būt inovāciju un uzņēmējdarbības epicentrā Rīgā! Dalība konferencē ir bez maksas. Plašāka informācija un pieteikšanās pasākumam vietnē https://deeptechatelier.com

Pasākuma darba valoda – angļu.

Konference Deep Tech Atelier tiek īstenota Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektos “Inovāciju motivācijas programma” un “Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai”.