Datums 8.–10. septembris
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Kazahstāna

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijā, kas norisināsies konferences un izstādes "Caspian Ports & Shipping 2020" laikā Aktau, Kazahstānā, kas norisināsies 2020. gada 8.–10. septembrī.

"Sakarā ar milzīgo pieprasījumu un stratēģisko atbalstu, Kaspijas ostu un kuģniecības 2020. gada izstāde un konference atkal notiks Kazahstānā, Aktau, greznajā viesnīcā ”Grand Nur Plaza”. Pasākumu kopīgi rīko PORT AKTAU un "National Maritime" - kuģniecības kompānija "Kazmortransflot" LLP, piedalotoies TRANS CASPIAN INTERNATIONAL TRANSPORT ROUTE."

Divu dienu konferenču programmā uzstāsies 30 pasaules valstu transporta un loģistikas konferenču lektori, kuri pievērsīsies pasaules un reģionālās tirdzniecības, investīciju aktuālajiem jautājumiem un izaicinājumiem, un, kurā piedalīsies 300 augstākās valdības amatpersonas, nozares pārstāvji, akadēmiķi, ostu vadītāji, ostu inženieri, apkopes uzraugi un iepirkumu lēmumu pieņēmēji kopā ar reģiona vadošajiem kravu īpašniekiem, importētājiem / eksportētājiem, kuģniecības līnijām, ekspeditoriem, loģistikas uzņēmumiem, ostām, termināļu ekspluatācijas uzņēmumiem, dzelzceļa operatoriem, ostu aprīkojuma un pakalpojumu piegādātājiem no visām Kaspijas reģiona valstīm.

Piedalīšana pasākumā – par maksu, informācija par dalības cenām atrodama sadaļā “Delegātu reģistrācija”: http://www.transportevents.com/ConferenceRegister.aspx

Tirdzniecības misijas dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

LIAA negarantē atbalsta piešķiršanu, plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

Dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums.

Dalībnieku atlasi tirdzniecības misijai veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi!

Andra Alkšņa foto

Andris Alksnis

Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, mašīnbūves, elektronikas un elektrotehnikas nozarēs) - Eksporta veicināšanas nodaļa
andris.alksnis [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis

Datums 8.–10. septembris
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Kazahstāna