Datums 28.–30. janvāris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Vācija

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē "DACH+HOLZ", kas norisināsies no 2020. gada 28. janvāra līdz 31. janvārim Vācijā, Štutgartē.

Izstāde "DACH+HOLZ" norisinās kopš 1957. gada un tiek organizēta reizi divos gados, 2018. gadā tā pulcēja vairāk nekā 45 tūkstošus apmeklētāju. Izstāde 2018. gadā norisinājās vairāk nekā 71 tūkst. m2 platībā un tajā piedalījās vairāk nekā 580 dalībnieku no 31 valsts. Izstāde  apvieno gan vadošos Eiropas, gan pasaules būvmateriālu un iekārtu ražotājus, kā arī piedāvā produktus un pakalpojumus, kas nepieciešami ēku būvniecībā: koka konstrukcijas un jumta un sienu izbūve, siltināšanas materiāli, slīpo jumtu segumi, solārie, lietus ūdens kanalizācijas, skaņas izolācijas un ventilācijas risinājumi, darbnīcu aprīkojums, fasādes, celtniecības materiāli, jaunākie tehnoloģiju risinājumi, u.c.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda (“shell scheme”) konstrukcija, piedāvājot vietas ne vairāk kā 3 uzņēmumiem. Stenda kopējā platība atkarīga no dalībnieku skaita. Katram dalībniekam paredzēti aptuveni 7 m2. Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre: standarta konstrukcijai: 297.00 EUR/m2– aptuveni 2079.00 EUR no uzņēmuma 
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (Maksa par informācijas izvietošanu izstādes mājas lapā, mēbeles, apdrošināšana, elektrības pieslēgums u.c. izmaksas): 24.00 EUR/m2– aptuveni 168.00 EUR no uzņēmuma 
  3. Vienreizēja stenda dalībnieka reģistrācijas maksa: – 790.00 EUR no uzņēmuma
  4. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 30 stundas) – 896.40 EUR bez PVN.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina samaksas termiņš – 2019. gada 15. novembris. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50% no punktos 1.–3. norādītajām izmaksām un 100% no punktā nr. 4 norādītajām izmaksām.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

Kaspara Abika foto

Kaspars Abiks

Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs
kaspars.abiks [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis