Datums 8.–13. jūnijs, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaiste

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas (CAE) valstu tirdzniecības produktu izstādē "China - CEEC Expo & International Consumer Goods Fair 2020", kas attālināti norisināsies  Ninbo, Ķīnā!

Izstāde "China CEEC Expo & International Consumer Goods Fair" tiek rīkots Ķīnas un CAE valstu noslēgtās vienošanās par ciešāku sadarbību ietvaros.

Izstādes rīkotāji, ņemot vērā COVID-19 vīrusa radītos ceļošanas ierobežojumus, pirmo reizi izstādi un uzņēmumu kontaktbiržu rīkos digitālajā platformā.
Latvijas ražotāji tiek aicināti reģistrēties organizatoru platformā: https://reg.cceecexpo.org/site/exhibitor.html.

Platforma ietvers tiešsaistes eksponēšanu, pircēju informācijas apskatīšanu, piedāvājuma un pieprasījuma saskaņošanu, tiešsaistes ziņojumapmaiņu, biznesa saskaņošanu un citas funkcijas vēlāk, nodrošinot visu diennakti pieejamu, trīsdimensiju pakalpojumu izstādes dalībniekiem.

Pašreiz jau apstiprināts, ka no Ķīnas puses tiešsaistes izstādi kā iepircēji apmeklēs astoņu lielveikalu ķēžu, tādu kā Vanguard, SanJiang, Yonghui Superstories utt. pārstāvji, kā arī Zhenjiang un Ninbo Skaistumkopšanas asociācijas biedri.

Izstādei īpaši tiek aicināti pieteikties pārtikas, kosmētikas un skaistumkopšanas, sadzīves priekšmetu, dizaina priekšmetu ražotāji, loģistikas, tūrisma, tehnoloģiju nozaru uzņēmumi, kā arī citi, kas vēlas ienākt Ķīnas tirgū.

Izstādes dalībniekiem organizatori piedāvā:

  • Bezmaksas tiešsaistes stendu.
  • Attālinātas divpusējas tikšanās ar potenciālajiem pircējiem/sadarbības partneriem.
  • 10000 pircēju datu bāzi.
Jadvigas Neimanes foto

Jadviga Neimane

Vecākā projektu vadītāja (ķīmiskās rūpniecības, farmācijas un veselības tūrisma nozarēs)
jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis