Datums 17.–18. maijs, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis,

Pieteikties pasākumam līdz
10.12.2021.
plkst. 23.59

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas mājas un dārza izstrādājumu un interjera elementu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē un kontaktbiržā "Buyer Point" , kas norisināsies 2022. gada 17.-18. maijā Milānā, Itālijā.

“Buyer Point 2022” ir specializēta starptautiska mājas, dārzu un interjera elementu ražotāju izstāde , kas ir atvērta tikai iepircējiem un kurā ar stendiem piedalās līdz 160 ražotājiem. Ik gadu to apmeklē vairāki simti iepircēji, nozares profesionāļi galvenokārt no Eiropas valstīm. Iepircēju profili: mazumtirgotāji, lielās iepirkumu grupas, vairumtirgotāji, dārzu centri, lauksaimniecības specializētie veikali un e-veikalu platformas. Kontaktbiržas ietvaros stenda dalībniekiem būs papildus iespēja tikties ar iepircējiem 15 minūšu ilgās tikšanās.

Izstādes organizatori ir norādījuši, ka šis ir īpaši labvēlīgs laiks jaunu piegādātāju ienākšanai Itālijas tirgū, jo tirgotājiem ir problēmas ar piegādēm no Tālo Austrumu valstīm dēļ Covid pandēmijas, augstajām transporta izmaksām un gariem piegādes termiņiem.

Iespējas uzņēmējiem:

  • Prezentēt savu piedāvājumu Latvijas nacionālajā stendā klātienes izstādē;
  • Satikt vismaz vairākus desmitus iepircēju no Itālijas un citām valstīm stendā un kontaktbiržā;
  • Uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus;
  • Novērtēt sava piedāvājuma konkurētspēju, apzināt konkurentus.

Dalība nacionālajā stendā ir paredzēta 6 uzņēmumiem. Uzņēmumu atlasi dalībai stendā veiks LIAA, vadoties pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem: 

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām;