Datums 17.–20. februāris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Vācija

Pieteikšanās slēgta!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas bioloģiskās pārtikas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "BIOFACH", kas norisināsies 2021. gada 17.–20. februārī Nirnbergā, Vācijā!

"BIOFACH" ir viena no vadošajām bioloģiskās pārtikas izstādēm pasaulē, kura jau 32. reizi norisināsies Nirnbergā. 2020. gadā izstādē piedalījās ap 3800 dalībnieki no 110 valstīm un to apmeklēja vairāk kā 47000 apmeklētāju no 136 valstīm.

Vairāk informācijas izstādes "BIOFACH" tīmekļvietnē – Biofach.de

Saskaņā ar "BIOFACH" noteikumiem, izstādē var piedalīties tikai uzņēmumi ar sertificētiem bioloģiskiem produktiem, tāpēc dalībai stendā tiks apstiprināti tikai tie uzņēmumi, kuri atbilst šim nosacījumam.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 12 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits uzņēmumu, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības noma, stenda konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, pakalpojumi stendam, uzņēmumu reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) 100 % apmērā tiks finansēti no darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju” 3.2.1.2. pasākumu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” saskaņā ar 2015. gada 1. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 678, piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. 

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu.
Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā
De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un stenda organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
Photo of Katrinas Zelle

Katrīna Zelle

Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļas vadītāja
katrina.zelle [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis

Datums 17.–20. februāris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Vācija