Datums 13.–15. aprīlis
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Somija
Izstādei mainīts norises laiks!

Plašāka informācija izstādes tīmekļvietnē. Pieteikšanās slēgta.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvmateriālu ražotājus un būvniecības pakalpojumu sniedzējus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā būvniecības sektora izstādē "FinnBuild", kas norisināsies 2021. gada 13.-15. aprīlī Helsinkos, Somijā!

"FinnBuild" ir lielākā Somijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde, kura norisinās reizi divos gados. Izstādes platība ir gandrīz 18000 m2. Kopumā minētā izstāde tiks organizēta divdesmito septīto reizi. 2018. gadā šo izstādi apmeklēja vairāk nekā 25000 apmeklētāji no Skandināvijas, Baltijas u.c. reģioniem. Dalībnieku statusā 2018. gadā izstādē piedalījās 528 būvniecības sektora kompānijas.

Vairāk informācijas "FinnBuild" tīmekļvietnē  Finnbuild.messukeskus.com.

Izstādē LIAA organizēs nacionālo stendu 60 m2 platībā, kur vietas tiek piedāvātas ne vairāk kā 6 būvmateriālu ražotājiem vai būvniecības pakalpojumu sniedzējiem.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA, vadoties pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības noma, stenda standarta konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, pakalpojumi stendam, uzņēmumu reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) 100 % apmērā tiks finansēti no darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju” 3.2.1.2. pasākumu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” saskaņā ar 2015. gada 1. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 678, piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. 

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu.
Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.
De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un stenda organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
Kaspara Abika foto

Kaspars Abiks

Vecākais projektu vadītājs (būvindustrijas nozarēs) - Eksporta veicināšanas nodaļa
kaspars.abiks [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis

Datums 13.–15. aprīlis
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Somija