Datums 15.–16. maijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Somija, Turku

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā kuģubūves un kuģniecības tehnoloģiju izstādē "Navigate 2024", kas norisināsies no 2024. gada 15. līdz 16. maijam Turku, Somijā!

"Navigateir specializēta starptautiska izstāde, kas norisinās Somijas pilsētā Turku reizi divos gados un piesaista starptautiskus nozares profesionāļus un uzņēmumus. Tā norisinās arī kā sadarbības un diskusiju forums nākamās paaudzes uzņēmumiem šajā nozarē. Izstādes programma aptver aktuālākās un interesantākās nozares tēmas, kā arī iespēju piedalīties semināros un citos pasākumos.

2024. gada galvenā tēma būs "Cargo, Cruise & Crew". Izvēlētās tēmas ietvaros tiks aplūkota ilgtspēja, atbildība, rentabilitāte un atbilstība, lai nodrošinātu ilgtspējīgāku nākotni inovāciju, investīciju, cirkulārās un tīkla ekonomikas jomās.

Nacionālais stends

Plānotā LIAA kopstenda platība ir 48 m2 un ne vairāk kā 6 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt izstādes stenda nomājamo platību vai arī nacionālo stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikumā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.

Kristīne Čerņeviča

Vecākā projektu vadītāja
kristine.cernevica [at] liaa.gov.lv