Datums 17.–20. jūnijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Kanāda, Toronto

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Collision 2024", kas norisināsies no 2024. gada 17. līdz 20. jūnijam Toronto, Kanādā.

"Collision" ir viena no lielākajām informācijas tehnoloģiju konferencēm un izstādēm Ziemeļamerikā. Tā piesaista pasaulē lielākos tech uzņēmumus, jaunuzņēmumus, investorus un medijus, un ap 900 žurnālistus. 2023. gadā tajā piedalījās un apmeklēja ap 36,000 dalībnieku, 856 investoru un izstādē tika pārstāvētas 118 valstis. Dalība Collision paver iespējas dalībniekiem izveidot plašu kontaktu loku un jaunuzņēmumiem piedalīties Startup programmā.

Piesakoties dalībai izstādē, uzņēmējiem būs iespēja:

  • Piedalīties tiešsaistes tīklošanā pirms un pēc klātienes izstādes;
  • Prezentēt savu uzņēmumu Latvijas nacionālajā stendā klātienes izstādē;
  • Veikt apjomīgu tirgus izpēti;
  • Novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • Satikt gala patērētājus un sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos tikties stendā un iepazīstinot ar uzņēmumu;
  • Uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Papildu informācija par izstādi

Collision ietvaros notiks arī jaunuzņēmumu (Start-up) programma, kurā uzņēmumiem būs iespēja prezentēt savas tehnoloģiskās inovācijas vairāk nekā 36 000 apmeklētājiem, piedalīties dažādos pasākumos un organizēt tikšanās ar potenciālajiem investoriem, klientiem un partneriem, kā arī tikties ar žurnālistiem. Plašāk par Start-up programmu

Pieteikšanās Start-up programmai, kamēr vietas pieejamas. Lūgums ņemt vērā, ka Collision organizatori veiks atlases procesu, organizējot video interviju, kuras laikā tiks uzdoti jautājumi par produktu, komandu, investīcijām, plāniem utt., lai izvērtētu Jūsu atbilstību pasākuma nosacījumiem, līdz ar to ir ļoti svarīgi iepriekš sagatavoties intervijai. Vairāk informācija par pasākumu drīzumā sekos ar LIAA jaunumiem.

Nacionālais stends

Latvijas nacionālā stenda platība – 24m2 un tajā ir paredzēta vieta 5 uzņēmumiem. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda dalībniekiem pašiem vai, kooperējoties savā starpā, ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa;
  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.