Datums 7. septembris, 2021
Laiks15.00–17.30
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

ENG information available down bellow

Sešu meistarklašu cikls no 7. septembra līdz 7. oktobrim.

Izvairies no lamatām, iegūsti īsceļus!

Intensīva, piecunedēļu mācību programma par tehnoloģisku jaunuzņēmumu izveidošanu un attīstīšanu to agrīnajā stadijā, kuru organizējam jau trešo reizi, ņemot vērā lielo pieprasījumu un pozitīvās dalībnieku atauksmes.

Mācības paredzētas nodarbinātajiem, pašnodarbinātajiem, arī šobrīd nenodarbinātiem pieaugušajiem, maģistrantūras pēdējo kursu studentiem un augstskolu absolventiem ar darba vai uzņēmējdarbības pieredzi, kas vēlas nākotnē dibināt un attīstīt savu tehnoloģiju uzņēmumu.

Mācības norisināsies tiešsaistē, sākot ar 7. septembri un turpinot ceturtdienās no 9. septembra līdz 7. oktobrim plkst. 15.00–17.30. Zināšanās un pieredzē par jaunuzņēmumu attīstīšanu dalīsies Latvijas un ārvalstu lektori, kā arī pieredzējuši jaunuzņēmumu vadītāji. Katrā meistarklasē dalībniekiem būs iespēja iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot un nostiprināt praktiskos grupu uzdevumos. Mācību dalībnieki saņems arī papildu uzdevumus patstāvīgajam darbam.

Prasības kandidātiem – apņēmība ieguldīt savu laiku meistarklašu programmas apguvei.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bezmaksas.
Dalība meistarklasēs iespējama tikai tiešsaistē, meistarklašu ieraksti nebūs pieejami.

Kontaktinformācija

Meistarklašu saturs, tēmas un mājasdarbi
Aleksejs Korabovskis, apply@commercializationreactor.com

Tehniski jautājumi
Kaspars Vjaters, +371 23777807, apply@commercializationreactor.com

Citi jautājumi
Dace Dumbere-Bregže, Inovāciju atbalsta nodaļas vecākā projektu vadītāja, 
+371 26456113, dace.dumbere@liaa.gov.lv

Mācību programmu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra īsteno sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu “Commercialization Reactor” un RTU Rīgas Biznesa skolu. Dalībnieki, kas piedalīsies visās sešās meistarklasēs un noslēgumā prezentēs darba rezultātus, saņems Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, “Commercialization Reactor” un Rīgas biznesa skolas apliecinājumu par programmas apguvi.

Mācības tiek īstenotas Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektos Inovāciju motivācijas programma un Tehnoloģiju pārneses programma.

Roadmap to Your Smart Business – avoid traps, create shortcuts.

6 intensive masterclasses.

Dates: September 7, 9, 16, 23, 30, October 7 

Time: 15:00-17:30

Venue: Online via “Zoom” 

Language: English

To register for the training program click "PIETEIKTIES"

An intensive, five-week training program on the creation and development of early stage technology startups. The training is intended for employed, self-employed, also currently unemployed adults, final year master students and university graduates with work or business experience who have a wish to establish and develop their own technology companies in the future.

The training program is organized by the Investment and Development Agency of Latvia in cooperation with science commercialization platform Commercialization Reactor and Riga Business School. Participants who will participate in all six master classes and take part in the final pitch session will receive a joint certificate from LIAA, Commercialization Reactor and Riga Business School about the acquisition of the program. The training is implemented within the framework of the European Regional Development Fund project Innovation Motivation Program and Technology Transfer Program.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis