Datums 30. septembris, 2024 – 3. oktobris, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Francija, Parīze

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvmateriālu ražotājus un celtniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Batimat 2024", kas norisināsies no 2024. gada 30. septembra līdz 3. oktobrim Parīzē, Francijā!

Francijas lielākā būvindustrijai veltītā izstāde "Batimat", kas norisinās reizi divos gados, tiek uzskatīta par vienu no nozares nozīmīgākajām izstādēm pasaulē, kas pulcē teju 400 000 apmeklētāju no visas pasaules.  

Izstādē "Batimat" tiek reprezentēts ļoti plašs produktu grupu klāsts: jumtu segumi, siltināšana, durvju un logu ražošana, celtniecības materiāli, celtnieku profesionālais aprīkojums un piederumi, virtuves iekārtas, apkures iekārtas, ventilācijas sistēmas, santehnika, krāsas un lakas, elektriskās iekārtas un apgaismes ķermeņi, celtniecības stikls, rokas un mehāniskie instrumenti, dzīvojamās mājas un to risinājumi, kā arī viedās būvniecības nozare un citi ar celtniecības nozari saistītie produkti un pakalpojumi.

Nacionālais stends

Plānotā LIAA nacionālā stenda platība ir 54 m2

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA.

Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.