Datums 28.–30. oktobris, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta AAE, Dubaija

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Beautyworld Middle East" Apvienotajos Arābu Emirātos, kas norisināsies 2024. gada 28.30. oktobrī Dubaijā!

Par izstādi

"Beautyworld Middle East" ir reģiona lielākā starptautiskā skaistumkopšanas, matu, smaržu un labsajūtas izstāde, kas notiek Dubaijas Pasaules tirdzniecības centrā trīs dienu garumā. Izstādē tiekas gan reģionālie, gan starptautsikās skaistumkopšanas industrijas pārstāvji, lai atklātu jaunas tendences, tehnoloģijas un biznesa iespējas.

Šogad izstāde notiks 28. reizi. Izstāde iepriekšējā gadā uzstādīja rekordu visos rādītājos. Tajā piedalījās vairāk nekā 65 tūkstoši apmeklētāji no 165 valstīm un 1765 izstādes dalībnieki. Tā kā "Beautyworld Middle East" ir visietekmīgākā šāda veida izstāde, tā uzņem lielu skaitu dalībnieku, tostarp, pircējus/tirgotājus, izplatītājus, ražotājus, viesnīcu/Spa attīstītājus, mazumtirgotājus/vairumtirgotājus, konsultantus/trenerus, importētājus/eksportētājus, kosmetologus, skaistumkopšanas un matu profesionāļus, tirdzniecības asociācijas, valdības aģentūras un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus.  

Nacionālais stends

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikumā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 10 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Piedaloties izstādē "Beautyworld Middle East" uzņēmējiem būs iespēja:

  • prezentēt savu uzņēmumu Latvijas nacionālajā stendā klātienes izstādē;
  • novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • satikt gala patērētājus un sadarbības partnerus no reģiona un no visas pasaules, aicinot tos tikties stendā un iepazīstinot ar uzņēmumu;
  • uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Informācija dalībniekiem

  • stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām;
  • stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.