Datums 14.–16. maijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Vācija, Berlīne

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā inženiernozaru izstādē "CWIEME Berlin 2024", kas notiks 2024. gada 14.–16. maijā Berlīnē, Vācijā!

Izstāde "CWIEME Berlinir specializēta enerģētikas un elektrotehnikas komponentu izstāde. Katru gadu izstādē piedalās ap  600 dalībnieku un to apmeklē interesenti no apmēram 80 pasaules valstīm. Šī izstāde ir LIAA pirmais piedāvājums augstāk minēto nozaru uzņēmumiem piedalīties specializētā izstādē.

Izstādes 2024. gada tematika ir enerģētikas un elektroapgādes tehnoloģiskie risinājumi un komponenti – transformatori, ģeneratori, elektromotori, izolācijas materiāli, elektronika, e-mobilitāte un IT risinājumi.

Nacionālais stends

Tiek plānots 36 m2 standarta konstrukcijas stends un ne vairāk kā 4 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 4 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt izstādes stenda nomājamo platību vai arī stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
  • Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.
  • Izstādes laikā LIAA nodrošinās savu darbinieku – inženiernozaru eksperta klātbūtni nacionālajā stendā uz visu izstādes laiku, kā arī LIAA pārstāvniecības Vācijā pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem potenciālo partneru uzaicināšanai, kā arī uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Andra Alkšņa foto

Andris Alksnis

Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, mašīnbūves, elektronikas un elektrotehnikas nozarēs)
andris.alksnis [at] liaa.gov.lv