Datums 5.–8. marts, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Japāna, Tokija

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas un dzērienu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Foodex Japan 2024", kas norisināsies no 2024. gada 5. līdz 8. martam Tokijā, Japānā.

"Foodex Japan" ir lielākā Āzijas izstāde, kas veltīta pārtikai un dzērieniem gan Japānā, gan visā pasaulē. Izstāde ir būtiska nozares profesionāļiem un iepircējiem no Japānas, Korejas, Ķīnas un Taivānas. Ik gadu Foodex izstādē piedalās ap 3300 dalībnieku no vairāk nekā 90 valstīm un reģioniem un ap 80 000 profesionālu apmeklētāju.

Nacionālais stends

Plānotā LIAA kopstenda platība ir 72 m2 un ne vairāk kā 12 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk kā 5 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt izstādes stenda nomājamo platību vai arī nacionālo stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Dace Čīma-Šteinberga

Vecākā projektu vadītāja
dace.cima-steinberga [at] liaa.gov.lv