Datums 24.–26. septembris, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta AAE, Dubaija

Pieteikties pasākumam līdz
21.06.2024.
plkst. 23.59

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas saldumu un uzkodu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "ISM Middle East", kas norisināsies no 2024. gada 24. līdz 26. septembrim!

"ISM Middle East" ir Tuvo Austrumu un Ziemeļāfrikas reģiona lielākā saldumu un uzkodu izstāde, kuru rīko Koelnmesse – izstādes "ISM Cologne" organizatori. Izstādē pārstāvētās produktu grupas ietver šokolādi un tās produktus, konfektes, cepumus, sāļās uzkodas, dabīgos saldumus un uzkodas, brokastu pārslas un to uzkodas, saldētus un svaigus konditorejas izstrādājumus, saldējumu u.c.

Nacionālais stends

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti 7 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Informācija dalībniekiem

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 12. aprīlim plkst. 23.59.

Dace Čīma-Šteinberga

Vecākā projektu vadītāja
dace.cima-steinberga [at] liaa.gov.lv