Datums 17.–19. aprīlis, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Malaizija, Kualalumpura

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā medicīnas un farmācijas izstādē "Southeast Asian Healthcare and Pharma Show – SEACare 2024", kas notiks 2024. gada 17.–19. aprīlī Kualalumpurā, Malaizijā!

Izstāde "Southeast Asian Healthcare and Pharma Show – SEACare 2024" ir nozīmīga medicīnas iekārtu un farmācijas nozares izstāde reģionā. To apmeklē profesionāļi no Malaizijas un Singapūras, izstādes laikā notiek vairāk kā forumi, semināri un jauno produktu prezentācijas, kā arī izstādes organizatori nodrošina divpusējas tikšanās.  Izstāde izceļas ar kvalitatīviem kontaktiem.

  Nacionālais stends

  Latvijas nacionālajam stendam tiek plānots 30 m2 stends, 5 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

  Nacionālajā stendā aicinām pieteikties šādu apakšnozaru uzņēmumus:

  • zāles, uztura bagātinātāji, biotehnoloģijas, zāļu izejvielas, farmācijas pakalpojumi, zāļu ražošanas un iepakošanas iekārtas un tehnoloģijas;
  • medicīnas un laboratorijas iekārtas, aprīkojums;
  • slimnīcu aprīkojums un nodrošinājums, gaisa attīrīšana utt.;
  • IT pakalpojumi medicīnai;
  • dezinfekcija (līdzekļi, aprīkojums);
  • apģērbs un cimdi medicīnas nozarei;
  • medicīniskā kosmētika;
  • fitnesa un labsajūtas terapija, rehabilitācija.

  Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 5 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

  Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
  • Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir javeic šo pakalpojumu apmaksa.

  Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

  Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

  Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.

  Jadvigas Neimanes foto

  Jadviga Neimane

  Vecākā projektu vadītāja (ķīmiskās rūpniecības, farmācijas un veselības tūrisma nozarēs)
  jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv