Datums 1.–3. augusts, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Vjetnama, Hošimina

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

atvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā medicīnas un farmācijas izstādē "VIETNAM MEDI-PHARM EXPO 2024", kas notiks 2024. gada 1.–3. augustā Hošiminā, Vjetnamā!

Izstāde "VIETNAM MEDI-PHARM EXPO 2024" ir nozīmīga medicīnas iekārtu un farmācijas nozares izstāde reģionā. To apmeklē profesionāļi no Vjetnamas, Ķīnas, Filipīnām, Kambodžas, Laosas un citām valstīm, 2023. gadā izstādē piedalījās 400 dalībnieki no 22 valstīm un to apmeklēja 12,3 tūkstoši no 23 valstīm. Izstādes laikā notiek forumi, semināri un jauno produktu prezentācijas.

  Nacionālais stends

  Latvijas nacionālajam stendam tiek plānots 21 m2 stends, 5 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk kā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

  Nacionālajā stendā aicinām pieteikties šādu apakšnozaru uzņēmumus:

  • zāles, uztura bagātinātāji;
  • zāļu ražošanas un iepakošanas iekārtas un tehnoloģijas;
  • medicīnas un laboratorijas iekārtas, aprīkojums, ķīmiskās vielas;
  • slimnīcu aprīkojums un nodrošinājums;
  • veselības aprūpes produkti;
  • kosmētika;
  • zobārstniecības un optikas izstrādājumi;
  • medicīnas tūrisms.

  Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 5 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

  Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
  • Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir javeic šo pakalpojumu apmaksa.

  Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

  Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

  Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.

  Jadvigas Neimanes foto

  Jadviga Neimane

  Vecākā projektu vadītāja (ķīmiskās rūpniecības, farmācijas un veselības tūrisma nozarēs)
  jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv