Datums 15. oktobris, 2020
Laiks16.00–17.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” atklāšanas pasākumu tiešsaistē. Pasākuma laikā dalībniekus iepazīstinās ar galvenajām programmas aktivitātēm, atbalstāmajām jomām, pieejamo finansējumu un atbalsta intensitāti.

Ar atklāšanas uzrunu tiešsaistes pasākumā piedalīsies LIAA direktors Kaspars Rožkalns un Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard). Par projekta partnerību nozīmi prezentāciju sniegs programmas donorvalsts partneris “Innovation Norway”, ko pārstāvēs EEA un Norvēģijas grantu programmas direktors Magnars Ēdelīens (Magnar Ødelien). Prezentāciju par programmu “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” sniegs Norvēģijas finanšu instrumenta departamenta Projektu ieviešanas nodaļas vadītāja Natālija Siliņa.

Pasākumā aicināti piedalīties mazie un vidējie uzņēmumi, kas tuvākajā laikā plāno ieviest ražošanā jaunu produktu “zaļajās” inovācijas vai informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā, vai plāno attīstīt jaunu produktu. Jauna produkta ieviešanai ražošanā plānotais programmas atbalsts būs 200 000 līdz 600 000 eiro. Jauna produkta attīstīšanai atbalsts būs pieejams 10 000 līdz 130 000 eiro apmērā.

Norvēģijas grantu programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” aktivitātēm, kas veicinās jaunu produktu un tehnoloģiju pievienotās vērtības radīšanu un ilgtspējīgu izaugsmi Latvijas privātās uzņēmējdarbības sektorā, kopējais finansējums pieejams 14,7M apmērā.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas.
Pirms pasākuma reģistrētie dalībnieki saņems piekļuves saites.

Natālija Siliņa

Projektu ieviešanas nodaļas vadītāja
natalija.silina [at] liaa.gov.lv