Datums 24.–28. novembris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Dubaija, AAE

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Aicinām Latvijas pārtikas nozares uzņēmējus pieteikties tirdzniecības misijai uz Dubaiju, AAE, kas rīkota sadarbībā ar Latvijas Piensaimnieku Centrālo Savienību un norisināsies starptautiskās izstādes "Expo 2020 Dubai" (turpmāk - Expo) laikā no 2021. gada 24. – 28. novembrim.

EXPO 2020 Dubai

Kas ir EXPO 2020 Dubai? Starptautiskā izstāde EXPO 2020 Dubai (https://www.expo2020dubai.com/)  norisināsies sešus mēnešus no 2021. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 31. martam Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

Arī Latvija ir pieteikusi savu dalību ar mērķi veicināt Latvijas atpazīstamību gan Tuvo Austrumu reģionā, gan arī pasaules mērogā un atbalstīt uzņēmējus jaunu sadarbību veidošanā. Plašāka informācija par Latvijas dalību pieejama tīmekļvietnē www.expo2020.lv.

Tirdzniecības misija

Šīs tirdzniecības misijas mērķis ir apmeklēt Expo, nodibināt kontaktus ar Jums interesējošiem nozares uzņēmumiem, prezentēt savus produktus Latvijas Expo paviljonā, kā arī piedalīties Latvijas Nacionālās dienas pasākumos.

Dalībniekiem tiks organizēti uzņēmuma apmeklējumi un tikšanās ar potenciāliem sadarbības partneriem kopā ar konsultantu, kas ņems vērā dalībnieka vēlmes un vajadzības šajā tirgū. Lūgums to norādīt pieteikuma anketā.

Provizoriskā programma (programma tiks precizēta atbilstoši uzņēmēju interesēm):

  • Expo paviljonu apmeklējums
  • Produktu prezentācijas Latvijas Expo paviljonā, B2B tīklošanās
  • Uzņēmumu apmeklējumi, individuālās tikšanās
  • Dalība Latvijas Nacionālās dienas pasākumos

Darba valoda  - angļu.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Annas Daudziņas foto

Anna Daudziņa

Vecākā projektu vadītāja (pārtikas rūpniecības nozarē)
anna.daudzina [at] liaa.gov.lv