Datums 31. marts, 2023
Laiks9.00–12.00
Vieta Rīga, Aspazijas bulvāris 28, 2. stāvs

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākums "ES vienotajam tirgum 30 gadi – nākotnes iespējas uzņēmējiem Latvijā"

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Eiropas Savienības māju 2023. gada 31. martā aicina uzņēmējus dalībai pasākumā “ES vienotajam tirgum 30 gadi – nākotnes iespējas uzņēmējiem Latvijā”. Pasākums klātienē notiks Aspazijas bulvārī 28, 2. stāvā, no plkst. 9:00-12.00. Ierobežoto vietu skaita dēļ aicinām pieteikties savlaicīgi šeit: https://ej.uz/bsuh

Pasākuma laikā Latvijas uzņēmējiem, kā arī ar uzņēmējdarbību saistītām organizācijām, būs iespēja plašāk iepazīties ar Eiropas Savienības vienotā tirgus priekšrocībām uzņēmējdarbībai, Latvijas uzņēmējdarbības vides izvērtējumu, kā arī iepazīt pieejamos atbalsta instrumentus uzņēmumu izaugsmes veicināšanai, īpaši uzsverot arī digitālo un zaļo pāreju.

 

Pasākums norisinās Eiropas Savienības mājas uzņēmējdarbības prasmju tematiskā mēneša ietvaros. Eiropas Komisija 2023. gadu ir pasludinājusi par prasmju gadu. Visā Eiropas Savienībā daudziem uzņēmumiem ir grūtības atrast sev atbilstošus darbiniekus, savukārt daudziem iedzīvotājiem neizdodas atrast savām iecerēm un prasmēm atbilstošas darbvietas. Ir pienācis laiks, kad mūžizglītība kļuvusi par atslēgu mūsu dzīves kvalitātei. Eiropas Prasmju gadā veiksim ieguldījumus apmācībā un prasmju pilnveidē, atbalstot cilvēkus pārejā no viena darba uz citu, ņemot vērā abu pāreju izvirzītos mērķos.

Pasākuma programma

Programma "ES vienotajam tirgum 30 gadi – nākotnes iespējas uzņēmējiem Latvijā"

Pasākuma pirmo daļu būs iespējams vērot arī tiešraidē sabiedrisko mediju portālā lsm.lv, kā arī ES mājas Facebook profilā.

Plašāka informācija:

E-pasts: esmaja@esmaja.lv
Tālrunis: +371 67085445

Ilgas Maļinas foto

Ilga Maļina

Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja
ilga.malina [at] liaa.gov.lv