Datums 9. jūnijs, 2022
Laiks9.30–14.30
Vieta Tiešsaistē

Pieteikties pasākumam

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) sadarbībā ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras EEN šā gada 9. jūnijā organizē divpusēju bezmaksas tiešsaistes semināru par publisko iepirkumu iespējām Igaunijā un Latvijā.

Vebinārs plānots kā divvirzienu pasākums, kura ietvaros Latvijas uzņēmēji iepazīsies ar Igaunijas publisko iepirkumu sistēmu, savukārt Igaunijas uzņēmēji – ar Latvijas publisko iepirkumu sistēmu.

Vebināra programmā:

  • Vispārējā publisko iepirkumu sistēma Igaunijā un Latvijā;
  • Kur saņemt informāciju par abu valstu publiskajiem iepirkumiem;
  • Kā pieteikties publiskajiem iepirkumiem;
  • Nepieciešamie iesniedzamie dokumenti;
  • Kur saņemt konsultācijas;
  • Praktiski ieteikumi dalībai publiskajos iepirkumos u.c. aspekti.

No Igaunijas puses vebināru vadīs lektores Maarika Tork un Evelin Karindi-Kask – Igaunijas Finanšu ministrijas Publisko iepirkumu un valsts palīdzības departamenta pārstāves. 

No Latvijas puses vebinārā kā lektori piedalīsies Agnese Irmeja, Iepirkumu uzraudzības biroja Juridiskā departamenta direktores vietniece, un Oļegs Filipovičs, Valsts reģionālās attīstības aģentūras Elektronisko iepirkumu departamenta direktors

Tā kā bieži vien veiksmīgai dalībai iepirkumā būtiski ir atrast vietējo partneri, tad vebināra ietvaros piedāvājam arī virtuālās kontaktbiržas iespējas, kad abu valstu uzņēmējiem būs iespēja satikties un izrunāt potenciālās sadarbības iespējas kopīgai dalībai tenderos.

Darba valoda: angļu

Vebināra programma

Piesakoties, dalībnieki tiek aicināti iesūtīt sev interesējošos jautājumus saistībā ar vebināra tēmu, kā arī, ja ir interese pēc vebināra tikties ar Igaunijas partneriem, tad aizpildot pieteikuma anketu, apstipriniet šo interesi un pāris teikumos aprakstiet savu uzņēmumu, kā arī vēlamo partneri.

Lūdzu iepazīstieties ar datu apstrādes drošības noteikumiem.
Saite uz tiešsaistes semināru tiks nosūtīta tikai reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma!