Datums 4. jūnijs, 2020
Laiks11.00–12.00
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Aicinām klausīties vebināru par radošo industriju iespējām AAE! Vebinārs fokusēsies uz mākslas un kino jomām, ar kurām iepazīstinās latviešu studentes un absolventes Ņujorkas Universitātē Abū Dabī.

Šis ir otrais vebinārs no trīs vebināru cikla par biznesa iespējām AAE. Vebināros tiks aplūkota uzņēmējdarbības vide AAE, Covid-19 krīzes ietekme uz to, kā arī sniegts dziļāks ieskats par iespējām IT un radošajās nozarēs. 

Lektori:

  • Inga Ulmane

Latvijas pārstāvniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītāja.

  • Liene Magdalēna Pekuse

Ņujorkas Universtātē Abū Dabī ieguvusi bakalaura grādu kino & mediju praksē un padziļināti apguva arī dabas zinātni. Liene pēdejo četru gadu laikā ir strādājusi AAE, Francijā, Nīderlandē un ASV kā grafiskā dizaina asistente, fotogrāfe, video sižetu veidotāja un pasākumu organizatore. Viņa pauž padziļinātu interesi animācijas filmu veidošanā un mākslā, kas uzrunā bērnu auditoriju. Plašāku informāciju par Lienes darbu un pieredzi var atrast LinkedIn.

  • Adele Bea Cipste

Mācās Ņujorkas Universitātē Abu Dabī, kur viņa iegūs bakalaura grādu divās specializācijās – kino & jauno mediju praksē un mākslas vēsturē & praksē. Viņas specialitāte ir konceptuālās mākslas zīmējumi un dizains kinofilmām, viņa bieži strādā ar kinoprojektiem kā galvenā filmas māksliniece. 2019. gadā Adele papildināja zināšanas šajās nozarēs, mācoties Ņujorkas Universitātes Tiša Mākslas skolā Ņujorkā. Paralēli studijām Adele strādā dizaina un mākslas mārketinga jomās NYU Abu Dabī Mākslas galerijā, kas ir vienīgā akadēmiskā galerija Persijas līča reģionā. Plašāka informācija www.adelebeacipste.com.

Vebināra darba valoda – latviešu
Dalība – bez maksas

Annas Daudziņas foto

Anna Daudziņa

Vecākā projektu vadītāja (pārtikas rūpniecības nozarē)
anna.daudzina [at] liaa.gov.lv