Datums 30. marts, 2021
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kanālā.

Aicinām esošos un topošos eksportētājus piedalīties tiešsaistes seminārā par veiksmīgu rotaļlietu un bērnu mēbeļu eksportu uz Dienvidkoreju!

Dienvidkoreja ir Latvijai kultūras ziņā vislīdzīgākā Tālo Austrumu valsts, taču, uz to eksportējot, ir jāsaskarās ar dažādām juridiskajā regulējuma un kultūras atšķirībām. Bērnu mēbeļu un rotaļlietu ražotājiem pēdējos gados ir pavērušās plašas iespējas attīstīt veiksmīgu eksporta sadarbību ar Dienvidkorejas partneriem, taču šo biznesa attiecību sekmīgu iznākumu nosaka vairāki būtiski faktori.

Vebinārā dzirdēsiet:

  • par biežākajiem juridiskajiem un muitas radītajiem izaicinājumiem, vēloties ievest un tirgot bērnu rotaļlietas un mēbeles Dienvidkorejā;
  • par kultūras atšķirībām saziņā ar vietējiem biznesa partneriem;
  • kā izskatās korejiešiem pievilcīgs preces piedāvājums;
  • Latvijas bērnu mēbeļu ražotāja veiksmes stāstu, apgūstot Dienvidkorejas tirgu.

Vebinārā piedalīsies:

  • Fransuāza Levalla (Francoise Lewalle), Kim & Chang juriste ar specializāciju starptautiskajās lietās, risinot firmas šķīrējtiesas un pārrobežu prāvu jautājumus. Fransuāza iepriekš 15 gadus strādājusi par juristi Beļģijā un bijusi padomnice arbitrāžas centrā Singapūrā, kā arī ir advokātu kolēģijas biedre.
  • Sujonga Mina (Suyong Min), Kim & Chang juriste ar specializāciju starptautiskajā tirdzniecībā un muitas jautājumos. Pirms pievienošanās birojam Sujonga risinājusi civilās un kriminālās aizsardzības lietas reģionālajās tiesās Virdžīnijas štatā, ASV, kur arī ieguva savu juridisko izglītību.
  • Kim & Chang juristu birojs dibināts 1973. gadā. Tas ir vienīgais Korejas juristu uzņēmums, kas ir pasaules top 100 juristu sarakstā pēc žurnāla The American Lawyer datiem. 17 gadus pēc kārtas nosaukta par labāko Korejas juristu firmu (IFLR Asia-Pacific Awards).
  • Linda Riekstiņa-Šņore, SIA Snores (Ette Tete) valdes locekle
  • Mārtiņš Baumanis, LIAA Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Dienvidkorejā vadītājs

Darba valoda – latviešu un angļu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis