Datums 12. marts, 2024
Laiks10.00–11.30
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Otrdien, 2024. gada 12. martā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus apmeklēt tiešsaistes semināru par mākslīgo intelektu (MI). Seminārā varēs uzzināt, cik praktiski noderīgi ir šobrīd pieejamie MI rīki un kādās uzņēmējdarbības jomās tie var palīdzēt.

Seminārā tiks apskatīti MI rīki (mājaslapas, programmatūras, aplikācijas), kuri var palīdzēt veikt kādu no uzņēmējdarbības funkcijām, īpaši koncentrējoties uz rīkiem, kas pieejami latviešu valodā.

Semināra tēmas

  • Populārākie attēlu apstrādes rīki;
  • ChatGPT un Google Gemini iespējas un pielietojums;
  • Balss ģenerēšanas un atpazīšanas rīki;
  • Populārākie MI rīki un to funkcijas;
  • Pārskats par jomām, kur MI tiek izmantots.

Semināra laikā tiks demonstrēti vairāk nekā 15 dažādi rīki, ko dalībnieks speciāli pieejamā tīmekļvietnē pēc pasākuma varēs izpētīt detalizēti.

Semināra lektors

Agnis Škuškovniks, Mg.sc.comp., Alberta koledžas docents, Tehnoloģiju un personas datu aizsardzības eksperts, Medicīnas sabiedrības "ARS" personas datu aizsardzības speciālists. Iepriekš strādājis LU zinātniskajā grupā, kas pēta kvantu datoru algoritmus. Vada lekcijas par mākslīgā intelekta un tehnoloģiju drošību, iespējām un ierobežojumiem.

Pasākuma noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī pasākuma laikā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformāpieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms pasākuma. Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv sadaļā "Materiāli".

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.