Datums 20. septembris, 2023
Laiks15.00–17.30
Vieta Rīga, LIAA, Pērses iela 2

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Vizuāls materiāls semināram

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

LIAA pārstāvniecības Kanādā vadītāja Ilze Lācgalve aicina Latvijas uzņēmumus, kuriem interesē Kanādas Clean Tech sektora virziens un, jo īpaši, ūdeņraža tehnoloģiju attīstība Kanādā un Albertas provinces reģionā, piedalīties seminārā. Būs iespēja uzzināt arī par tirdzniecības misiju uz Kanādu, kas plānota šī gada novembra beigās, lai apzinātu iespējas, iepazītu potenciālos klientus un sadarbības partnerus un nodibinātu kontaktus Kanādas Rietumu krastā.

Semināra laikā būs iespēja:

  • Uzzināt par Kanādas Green un Clean Tech attīstību;
  • Uzzināt par Cleantech Latvia klāstera un tā interesēm Kanādā;
  • Uzzināt par Green Tech klāsteri un tā interesēm un iespējām Kanādā;
  • Uzklausīt Kanādas ekspertu viedokli par ūdeņraža nozari valstī un Albertas Provincē, kā arī par iespējām sadarboties Clean Tech sektorā:
    • Emissions Reduction Alberta (ERA) - Craig Werner, Director of Climate Policy and Performance Measurement
    • Calgary Economic Development (iepazīstinās ar Calgary Hydrogen Hub iniciatīvu) - Stephen Cardon, Business Development Manager, Energy & Environment
  • Tīkloties pie kafijas un uzkodām.

Kanāda ir viena no lielākajām ūdeņraža ražotājām pasaulē, ņemot vērā, ka ik gadu tā saražo aptuveni trīs miljonus tonnu ūdeņraža.

Kanādas uzņēmumi ir izstrādājuši tehnoloģijas ūdeņraža tīrai un ekonomiskai ražošanai, izmantojot fosilo kurināmo, metanolu, biomasu, atjaunojamos enerģijas avotus, piemēram, saules, vēja, hidroelektrostaciju vai no rūpniecisko blakusproduktu atkritumu ūdeņraža uztveršanas.

Darba valoda – angļu un latviešu.
Dalība – bez maksas.