Datums 4. aprīlis, 2024
Laiks11.00–16.00
Vieta Ugāle, Ugāles tautas nams "Gaisma"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Šī gada 4. aprīlī plkst. 11.00 Ugāles tautas namā "Gaisma" notiks otrais Ventspils novada uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs "Uzņēmēju vēlās brokastis". Tas tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, inovācijām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

Semināru atklās Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte un Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks investīciju un attīstības jautājumos Andis Zariņš. 

Seminārā piedalīsies Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Inga Leja, SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības Ventspilī vadītāja Liene Kataševska, Kurzemes tūrisma asociācijas izpilddirektore Jana Bergmane, par pārtikas inovācijām stāstīs pārstāvis no Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Pārtikas institūta, savukārt Ventspils novada pašvaldības aktualitātes ieskicēs Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte.

Pasākumu organizē Ventspils novada pašvaldība sadarbībā ar LIAA.

Anda Sudakova

Vecākā projektu vadītāja
anda.sudakova [at] liaa.gov.lv