Datums 5. decembris, 2023
Laiks10.00–12.30
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Aicinām uz tiešsaistes semināru "Spēcīga komanda = spēcīgs uzņēmums". Pats svarīgākais ikviena uzņēmuma resurss ir darbinieki un uz attīstību orientētam uzņēmumam par tiem ir jārūpējas, tajā jāinvestē. Darba drošība, arodveselība un veselības apdrošināšana ir darbinieka bonusu minimums, taču ir vēl daudz citu veidu kā rūpēties par darbiniekiem. Seminārā ar savu labo pieredzi darbinieku labbūtības veicināšanā aicināti dalīties pārstāvji no Sertifikācijas centra, Swedbank, Bonusukarte.lv un Roadgames.

Seminārā SIA "Sertifikācijas centrs" pārstāvis stāstīs par ISO 45001 Standartu, kura saņemšana apliecina, ka organizācija pievērš īpašu uzmanību darba drošības jautājumiem un dara vairāk nekā nosaka normatīvie akti, šādi demonstrējot rūpes par darbiniekiem kā nozīmīgāko organizācijas resursu.

Swedbank, kas kopš 2018. gada personāla atlases portālā "CV.lv" veiktajā aptaujā ir "Top Darba devējs", stāstīs, kā viņiem izdevies savu darbinieku un potenciālo darbinieku acīs iegūt un noturēt šo augsto novērtējumu.

Uzņēmums SIA "Bonusukarte.lv" pastāstīs par personāla motivēšanas rīku – tehniski filtrētu, personalizētu maksājumu karti, kas paredzēta ēdināšanas un ārstniecības izdevumu apmaksai gan Latvijā, gan citviet pasaulē 24/7. Darba devējiem šī karte ļauj izmantot likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" paredzētos nodokļu atvieglojumus, kas paredz, ka darbinieku ēdināšanas un ārstniecības izdevumi līdz 480 eiro gadā netiek aplikti ar algas nodokli.

Uzņēmums SIA "Roadgames" dalīsies ar vērtīgiem priekšlikumiem kā saliedēt uzņēmuma komandu interesantā un aizraujošā veidā, ietverot savstarpēju sacensību, pildot kopīgus atjautības uzdevumus, kas rada pievienoto vērtību uzņēmumam un kopīgas atmiņas darbinieku starpā.

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai eksperti varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams valsts platformas biznesa attīstībai business.gov.lv sadaļā "Materiāli".