Datums 19.–20. novembris, 2022
Laiks12.00–17.30
Vieta Tiešsaiste, AERTI Aeronautikas institūts, Ķīpsalas iela 6B, Rīga

Pieteikties pasākumam

Hakatons "Act In Space"

Tehnoloģiju entuziasti, studenti, uzņēmēji un ikviens interesents aicināts piedalīties kosmosa tehnoloģiju hakatonā “Act In Space”, kas šogad jau ceturto reizi notiks vienlaikus 40 valstīs visā pasaulē.

“Act In Space” ir Francijas Kosmosa aģentūras (CNES) un Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) radīts projekts. Hakatona uzdevums ir 24 stundu laikā izstrādāt risinājumus kosmosa tehnoloģiju izmantošanai ikdienas dzīvē, aptverot plašu nozaru spektru – veselības aprūpi, aviāciju, mākslīgo intelektu, telekomunikācijas, loģistiku u.c. Ar hakatona izaicinājumiem var iepazīties šeit - https://www.actinspace.org/challenges

IEPRIEKŠĒJA PIEREDZE NAV NEPIECIEŠAMA. Tevi apmācīs un konsultēs vislabākie tehnoloģiju un biznesa eksperti, lai palīdzētu radīt veiksmīgu uzņēmējdarbības pamatu!

Nacionālā fināla posma uzvarētāji balvā saņems mentoringu no Latvijā vadošās zinātnes komercializācijas un investīcijas platformas "Commercialization Reactor" un iespēju doties uz starptautisko finālu Kannās, Francijā, ko nodrošinās Izglītības un zinātnes ministrija. Tur komanda varēs iepazīstināt ar savu projektu starptautisku ekspertu žūriju, tikties ar pārējām uzvarētāju komandām un kosmosa industrijas pārstāvjiem un, protams, sacensties par galveno balvu - lidojumu bezsvara stāvoklī ar Airbus A310 Zero G!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklē oficiālo Latvijas “ActinSpace” tīmekļa vietni: https://www.actinspace.org/country/latvia

Bezmaksas reģistrācija: https://www.actinspace.org/register

Konkursa nacionālo finālu organizē Latvijas Kosmosa industrijas asociācija (LAIK), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kā arī Izglītības un zinātnes ministrija.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis