Datums 19.–20. septembris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Beļģija, Lēvene, Antverpene, Brisele

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina IKT tehnoloģiju uzņēmumus piedalīties biznesa programmā VARAM ministra vizītes ietvaros Beļģijā no 19. – 20. septembrim.Vizīti organizē Latvijas Vēstniecība Beļģijā, Vides Aizsardzības un Reģionālās Attīstības Ministrija (VARAM) un LIAA

Programmas mērķis ir iepazīties ar IMEC R&D sadarbības piedāvājumu un prezentēt savu piedāvājumu VOKA organizētā seminārā, kā arī veidot jaunus biznesa kontaktus Flandrijā, piedaloties neformālajā augsta līmeņa tīklošanas pasākumā Antverpenē (skat sīkāk programmu zemāk).

Provizoriskā programma:

19. septembris
ierašanās (individuāli),

piemēram lidojums Rīga – Brisele (AirBaltic) 16.25-17.50.

Brīvais laiks.

20.septembris

8.30-9.30.Tikšanās Latvijas vēstniecībā Beļģijā (Avenue des Arts 23, B-1000 Brisele, Beļģija), lai iepazītos ar divpusējo vēstnieku Andri Razānu un Latvijas Tehnoloģiju un Inovāciju pārstāvniecību (Egita Aizsilniece-Ibema).

9.30. došanās ar organizētu transportu uz Lēveni/IMEC galveno biroju. Remisebosweg 1, 3001 Leuven

10.15-11.45 IMEC apmeklējums https://www.imec-int.com/en   (Clean room izrādīšana, iepazīšanās ar tehnoloģijām un saruna par sadarbību)

Uzņēmumiem aicinājums informēt līdz 9.09. par interesējošiem sarunas jautājumiem, lai sarunai var pieaicināt atbilstošo personu. (TBC)

11.45-12.45 organizēts transports uz Antverpeni

13.00-14.00 pusdienas (individuāli)

No 13.30 ierašanās VOKA pasākumā. Markgravestraat 12, Antwerp

14.00-16.30 VOKA (Flāmu uzņēmējdarbības veicināšanas organizācija) biznesa seminārs, kas domāts Latvijas un Beļģijas uzņēmumu sadarbībai “Global Gateway Letland” . Piedalās arī VARAM ministrs ar ministrijas delegāciju un prezentāciju, kam seko Beļģijas un Latvijas uzņēmumu un organizāciju prezentācijas. https://www.voka.be/activiteiten/global-gateway-letland-gratis

VOKA ir Flandrijas reģionālā uzņēmēju sadarbības organizācija. Ja interesē uzzināt aktuālo dalībnieku sastāvu no Beļģijas puses, rakstiet egita.aizsilniece-ibema@liaa.gov.lv

17.00-20.00 Beļģijas un Latvijas uzņēmumu tīklošanas pasākums ar vakariņām EFICO (Antwerp) galvenajā mītnē Antverpenē, Italiëlei 181, 2000 Antwerpen. https://efico.com/

Piedalās arī VARAM ministrs ar ministrijas delegāciju.

Piedalīsies īpaši Latvijas delegācijai piemeklēti Beļģijas puses uzņēmumu pārstāvji un Antverpenes pārvaldes pārstāvji (līdz 30 personām). Pasākumu līdzorganizē Latvijas goda konsuls Antverpenē Christophe van Mechelen.

Efico ir ievērojams kafijas tirdzniecības starpnieks, uzņēmums sastāv NoordNatie Terminals grupā, kas savukārt ir aktīvs spēlētājs Latvijā.

Christophe van Mechelen ir jurists ar bāzes vietu Antverpenē un jau ilgstoši veiksmīgi palīdz Latvijas uzņēmējiem un organizācijām uzņemt vajadzīgot kontaktus Flandrijā.

Brīvais laiks Antverpenē un reģistrēšanās viesnīcā.

21.septembris.

 a) došanās uz Rīgu caur Amsterdamu: piemēram: 8.30 vilciens Antverpene – Schiphol lidosta, AirBaltic lidojums uz Rīgu 10.20. – 13.35.

b) došanās uz Charleroi lidostu, Ryanair lidojums uz Rīgu 7.05-10.30. (20EUR)

c) Individuālās tikšanās Antverpenē vai Briselē. Ja nepieciešams atbalsts tikšanos plānošanā, aicinām sazināties ar LIAA – Egita.aizsilniece-ibema@liaa.gov.lv .

Došanās uz Rīgu sev ērtā laikā un formā.

 

Dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām: 

  1. dalības maksa:
    1. ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad dalības maksa 2 cilvēkstundu apmērā tiek segta de minimis atbalsta ietvaros;
    2. ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu par dalības maksu 2 cilvēkstundu apmērā (EUR 59,76 + PVN).
  2. transporta (aviobiļešu) izmaksas:
    ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad ne vairāk kā 3 uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams atgūt transporta izdevumus 50 % apmērā
  3. uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi, komandējuma dienas nauda)
  4. vietējā transporta izdevumi (taksometrs, sabiedriskais transports)