Datums 7. oktobris, 2022
Laiks14.00–15.30
Vieta Tiešsaistē

Pieteikties pasākumam

instrumenti

Pievienojieties Fundingbox vadītajam kaskādes finansēšanas vebināram, lai atklātu šī Eiropas instrumenta pamatprincipus un galvenās iezīmes, kas nodrošina vienkāršāku mehānismu mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam inovāciju ieviešanā.

Maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī jaunuzņēmumiem un citām institūcijām ir iespēja pieteikties ‘Cascading grants’ – finansiālam atbalstam trešajām personām (Financial Support for Third Parties), lai palīdzētu ieviest vai attīstīt projektā paredzētās inovācijas. Šie granti ir ar vienkāršotām administratīvajām procedūrām, tā radot vieglu uzņēmumiem draudzīgu pieteikšanās shēmu.

Galvenā vietne, kur atrast savā tēmā kaskādes grantu konkursus ir oficiālajā Eiropas Komisijas portālā.

Fundingbox ir EK finansēta ļoti noderīga platforma šādiem un citiem grantu konkursiem Eiropas mērogā.

Iepazīstieties ar galvenajām īpašībām un prasībām, kas nepieciešamas, lai pieteiktos, un pašlaik atvērtās iespējas AI jomā (BonsAPP, StairwAI un Ineregy), kur 2022. gadā AI ieviešanai ir pieejami vairāk nekā 3 miljoni eiro.

Lektore: IZABELA ZRAZINSKA

Fundingbox vecākais projektu vadītājs un AI klastera vadītājs. Viņai ir vairāk nekā 7 gadu pieredze projektu vadībā un kaskādes finansējuma uzaicinājumos ES projektos, kas vērsti uz dziļo tehnoloģiju ekosistēmas atbalstīšanu tādās vertikālēs kā AI, IoT, Robotics, Industry 4.0 un digitalizācija.

Paredzēts uzņēmēja pieredzes stāsts, informācija sekos.

Uzņēmuma Semantic Intelligence dibinātāja Vita Stūre dalīsies ar pieredzes stāstu par Eiropas atbalsta instrumentu izmantošanu uzņēmējdarbības attīstīšanā.

Moderē: Egita Aizsilniece-Ibema, Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē vadītāja.

Šajos konkursos var piedalīties arī zinātniskās institūcijas. Granti nodrošina finansējumu tehnoloģiju pilotprojektiem, demonstrācijām un eksperimentiem vai projektā izstrādāto risinājumu integrēšanai uzņēmumu produktos. Parasti šie konkursi piedāvā finansēt paredzētās darbības, bet atbalsts var būt arī vaučeru formā bezmaksas eksperimentiem vai brīva piekļuve prototipēšanas iekārtām, vai cita veida atbalsts.

Semināra darba valoda: angļu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta!

Zoom links tiks nosūtīts katram dalībniekam dienu pirms pasākuma.