Datums 22. marts, 2024
Laiks11.00–12.00
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Piektdien, 2024. gada 22. martā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par būvniecības nozares tendencēm un prognozēm Norvēģijā 2024. gadam.

Aktualitāte

Koka moduļu būves un būvniecības sektors saglabājas kā būtiski Latvijas eksporta segmenti. Vienlaikus Norvēģijā 2023. gadā būvniecības nozarē drīzāk raksturojams kā krīzes gads. To izraisīja augstās banku kredītlikmes, būvmateriālu izmaksu kāpums un norvēģu valūtas vērtības kritums. Īpaši kritiska situācija saglabājās dzīvojamās platības segmentā, bet ģeogrāfiski – Oslo reģionā.

Saturs

  • Aktuālie būvniecības nozares dati Norvēģijā
  • Ekonomiskās un juridiskās aktualitātes būvniecības nozarē
  • Prognozes 2024. gadam un tuvākajam periodam

Par lektoru

Jorgen Sandaas Jynge ir vadošais partneris advokātu birojā Seland | Rödl & Partner AS ar plašu ekspertīzi būvniecības un nekustamo īpašumu nozarēs. Kā advokāts Jorgen ir ilgstoši strādājis ar Norvēģijā vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem, konsultējot viņus jautājumos, kas skar nekustamā īpašuma darījumu veikšanu, līgumu nosacījumus, nomas attiecības un citus aspektus. Tāpat Jorgen ir pieredzējis pārrunu vadītājs un lektors.

Semināru moderēs Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Norvēģijā vadītājas vietnieks Austris Keišs.

 

Pasākuma noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī pasākuma laikā.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformāpieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms pasākuma. Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv sadaļā "Materiāli".

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.