Datums 29. februāris, 2024
Laiks10.00–12.30
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par sociālo tīklu LinkedIn

LinkedIn ir profesionāla un uz biznesu vērsta platforma, kur sekot interesējošo uzņēmumu, organizāciju un personu aktivitātēm, kopīgot noderīgu saturu un sazināties, lai izteiktu savstarpēji izdevīgus biznesa piedāvājumus. 

Uzņēmējam ir svarīgi rūpēties par regulāru klātbūtni ziņu plūsmā, publicējot oriģinālrakstus, veiksmes stāstus, padomus un viedokļus, tā iegūstot arvien lielāku sekotāju loku, kā arī spēcinot publisko tēlu. 

Biznesa kanāls LinkedIn ir globāli lielākā tīklošanas platforma profesionāļiem, ar vairāk nekā 1 miljards reģistrētiem dalībniekiem no vairāk nekā 200 valstīm. Kanālā darbojas gan individuālas personas, gan ir pārstāvēti uzņēmumu, organizāciju profili. Izveidojot efektīvu dabisko klātbūtni, mijiedarbību ar citiem profesionāļiem, šis kanāls veicina un atbalsta iespēju sasniegt biznesa, klientu, partneru, investīciju, talantu uzmanību un piesaisti – vietējos, izlases un globālos tirgos.

Seminārā izskatīsim jau praktiski svarīgākos soļus un veiksmīgus piemērus, kā bez maksas, investējot profesionāļu laiku ikdienā, var izveidot dabisku klātbūtni, un, ievērojot tīklošanas principus, uzņēmuma/organizācijas komanda var palīdzēt stiprināt mērķa adresāta uzticēšanos profesionāļiem, radīt interesi, mērogot atpazīstamību pašam zīmolam, biznesam, organizācijai.

Aicinājums visiem sagatavot savus jautājumus, izrunājot galvenos pamatnosacījumus, noteikti aicināsim uzdot jautājumus, iesaistīties sarunā.

Rekomendācija no lektores uz semināru pārdomāt kas ir: 

  • Jūsu biznesa/organizācijas mērķa adresāts (-i);
  • kuros tirgos tas atrodas;
  • kas ir sāpe, vajadzība, risinājums, serviss ko meklē un ko tieši jūs variet sniegt, atrisināt, nodrošināt;
  • kas ir jūsu kā profesionāļa galvenās stratēģiskās superspējas, kas jūsu adresātam būtu visaktuālākās, palīdzētu izvēlēties uzticēties tieši jums.

Semināru vadīs komunikācijas stratēģe ar 20+ gadu pieredzi zīmolu virzīšanā, izveidē, pasākumu un influenceru mārketingā, konsultante biznesam LinkedIn vidē Ieva Drāzniece.

Seminārs tiks sadalīts 2 daļās. Pirmajā daļā lektore Ieva Drāzniece dalīsies ar praksi un pieredzi par LinkedIn izmantošanu uzņēmēja komunikācijā, otrajā daļā Ieva Drāzniece vadīs diskusiju starp jomas profesionāļiem: Intars Jomants Manoro Group pārstāvis, Ieva Gūtmane LIAA Komunikācijas un informācijas departaments.

Pasākuma noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī pasākuma laikā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformāpieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms pasākuma. Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv sadaļā "Materiāli".

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.