Datums 22. februāris, 2024
Laiks10.00–11.30
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties tiešsaistes semināram par Tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē pakalpojumiem un gūt ieskatu Eiropas Savienības centralizēti izsludinātajos konkursos 2024. gadā priekš tehnoloģiski ietilpīgiem uzņēmējiem.

Eiropas Savienībai ir vairāk nekā 30 dažādas programmas, kurās Latvijas uzņēmējs tehnoloģiju nozarē var iekļauties kopprojektos. Egita Aizsilniece-Ibema, Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē vadītāja, sniedz konsultācijas un palīdz uzņēmējam orientēties plašajā konkursu piedāvājumā.

Seminārā būs iespējams uzzināt, kāds ir Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības darba plāns 2024. gadā, kāpēc uzņēmumam interesēties par ES finansējumu, kā arī klausīties uzņēmēja pieredzes stāstā par ES finansējuma apgūšanu.

Tas būt Latvijas robotizētas vēja turbīnu tehniskās apkopes un inspekcijas uzņēmuma "Aerones" pieredzes stāsts par 4,4 miljonu eiro grantu no Eiropas Savienības Inovāciju fonda, kas paredzēts augsti inovatīviem, mērogojamiem un ambicioziem infrastruktūras projektiem, vērstiem uz CO2 emisiju samazināšanu. Seminārā "Aerones" pārstāvēs Grantu projektu nodaļas vadītāja Lauma Blūmentāle.

Pasākuma noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī pasākuma laikā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformāpieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms pasākuma. Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv sadaļā "Materiāli".

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.