Datums 5. jūnijs, 2024
Laiks19.40–21.10
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizualizācija

2024. gada 5. jūnijā un 17. jūnijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par metaverss.

Metaverss piedāvā jaunu platformu daudzu mūsdienu aktuālāko problēmu risināšanai, taču vai mēs spēsim pilnībā realizēt tā potenciālu?

Metaverss ir nākamais interneta attīstības posms, un tas transformēs to, kā mēs strādājam, mācāmies un pavadām brīvo laiku. Tomēr pagaidām izpratne par tā priekšrocībām, iespējām un draudiem ir ļoti zema, kas palielina risku, ka mēs drīzāk būsim pasīvi gaidāmās revolūcijas sekotāji, nevis pārmaiņu aģenti. Tam tā nav jānotiek, jo mūsu reģionā jo īpaši koncentrējas ekspertīze un pieredze šī medija izmantošanai, paverot iespējas, kas var palīdzēt veicināt vienlīdzību, stiprināt demokrātisko drošību un veicināt ekonomisko izaugsmi.

Šo potenciālu nepieciešams aktivizēt. Taču katrai organizācijai, uzņēmumam šis transformācijas sākumpunkts var atšķirties. Seminārā "Kā domāt par metaversu." uzzināsiet par metaverss rīku stratēģisko pamatojumu, lietojamību un atsekošanu kontekstā ar organizācijas digitālās transformācijas gatavību un uzstādījumiem.

Seminārs divos cēlienos ne tikai sniegs ieskatu metaverss stratēģiskajos priekšnosacījumos un realizētos projektos, bet arī ļaus katram uzņēmumam praktiski izspēlēt metaverss rīku integrāciju savā organizācijā.

5. jūnijs  Kā domāt par metaversu digitālās transformācijas kontekstā

Aicinām uzņēmējus sagatavot savus piemērus par saviem uzņēmumiem, kur metaverss rīka izmantošana varētu tikt pielietota un atrisinātu kādu būtisku darbību kopumu vai uzlabotu procesus.

17. jūnijs  I daļa. Praktiska situāciju un risinājumu izpēle. II daļa. Atsekojamība, rezultātu mērīšana.

Semināru vadīs: Gunita Kuļikovska-Ķiesnere ir uzņēmuma Vividly dibinātāja un viena no skaļākajām #metaverss balsīm Centrālaustrumeiropas reģionā (CEE). Gunita regulāri piedalās reģiona uzņēmumu interešu pārstāvniecībā gan Meta, gan Google koncernos, kā arī dažādos industrijas pētījumos. Un otrādi Gunita un Vividly vienmēr gatavi palīdzēt reģiona uzņēmumiem saprast #metaverss un šīs jaunā mediuma iespējas uzņēmumu un organizāciju transformācijai. 
Linked In: https://www.linkedin.com/in/gunitaku/
web: vividlystudio.com

Semināra darba valoda: latviešu

Norises laiks: 

  • trešdien, 2024. gada 5. jūnijā 19.4021.10 (Pieteikšanās līdz 5. jūnija plkst. 15.00)
  • pirmdien, 2024. gada 17. jūnijā 18.0021.10 (Pieteikšanās līdz 16. jūnija plkst. 15.00)

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.