Datums 23. februāris, 2024
Laiks10.00–11.45
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pietiekties tiešsaistes semināram par Kickstarter platformu – pūļa finansēšanas instrumentu. 

Vikipēdija ziņo, ka Kickstarter ir ASV sabiedriska labuma korporācija Bruklinā, Ņujorkā, kas uztur globālu pūļa finansējuma platformu. Uzņēmuma paustais mērķis ir palīdzēt radošiem projektiem realizēties.

Seminārā piedalīsies 4 lektori, kuriem ir pieredze izmantot pūļa finansēšanas instrumentu, lai realizētu savu biznesa ideju.

Semināra programma

  • Kickstarter platforma. Citi pūļa finansēšanas instrumenti. Pieredzes stāsts. Motherland. Far Beyond the Polar Circle. / Georgs Avetisjans, vizuālais stāstnieks, dizainers un grāmatu autors. Maģistra grāds fotogrāfijā, Braitonas Universitātē (Lielbritānija) 2016. gadā. Nominēts Leica Oskara Barnaka jaunpienācēja balvai, saņēmis Rīgas Fotogrāfijas biennāles balvu, Poznaņas Fotodiploma balvu, Magnum Photos Graduate Photographers' Award, PARALLEL - European Photo Based Platform 3. un 4. cikla mākslinieks un Docking Station rezidences dalībnieks Amsterdamā. 
  • Pieredzes stāsts. Anatomijas grāmata māksliniekiem, 4. grāmata ilustrē rokas un plaukstas dinamiskās kustības. / Ralfs Jānis Gailītis, CMO, - Anatomy For Sculptors - https://anatomy4sculptors.com/.
  • Pieredzes stāsts. Kompakta, viegli uzstādāma drošības ierīce transportlīdzekļiem. / Vjačeslavs Gorbačovs, Co-Founder & COO ar 12 g. pieredzi IoT un transporta telematikā.
  • Pieredzes stāsts. Laura Vilsone ir profesionāla digitālo spēļu un Unity 3D izstrādātāja, UI/UX dizainere un "Game Talents" uzņēmuma dibinātāja, strādājusi projektu vadībā 2 Eiropas spēļu izstrādes akseleratoros: "Baltic Game Industry" un "Baltic Explorers" un jau 7 gadus brīvprātīgi darbojas Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijā, uzkrājot pieredzi industrijas B2B pasākumu veidošanā un sadarbības veicināšanā starp valsts, Eiropas un nevalstiskajām organizācijām un spēļu izstrādātājiem. Laura darbojusies 2 biznesa inkubatoros: LIAA Radošo industriju un GameCamps, pašlaik studē Ekonomikas un Kultūras augstskolas programmā "Datorspēļu dizains un grafika".

Pasākuma noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī pasākuma laikā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformāpieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms pasākuma. Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv sadaļā "Materiāli".

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.