Datums 28. februāris, 2024
Laiks10.00–11.45
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties tiešsaistes seminārā par preses relīžu veidošanu.

Noslēgta sadarbība, jauns produkts tirgū, uzņēmuma dalība iespaidīgā pasākumā – kā to paziņot presei? Kāda ir iedarbīgas preses relīzes sagatavošanas formula? Ar ko sākt, ja preses relīžu rakstīšana nav Tava ikdiena?

Lektore

Vita Stiģe-Škuškovnika, dažādības un komunikācijas eksperte, satura veidotāja, lektore, PhD pretendente. Vitai ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredze sabiedriskajās attiecībās un komunikācijā, vairāk nekā 20 gadu pedagoģiskā, metodiskā un administratīvā darba pieredze augstākajā un interešu izglītībā, vairāk nekā piecus gadus Vita vadījusi vienu no prestižākajām privātajām koledžām Latvijā. Kopš 2022. gada Vita attīsta savu uzņēmējdarbību, darbojoties dažādības un komunikācijas jomā. Vita izstrādā disertāciju par dažādības vadību un iekļaujošas darba vides veicināšanu, ir Instagram profila @dzivebezberniem autore un satura veidotāja, atbalsta kopienas sievietēm, kuras piedzīvo negribēto bezbērnotību, attīstītāja Latvijā. Uzzināt vairāk: linktr.ee/vitastige.

Semināra viesis no ziņu aģentūras LETA datu pakalpojumu attīstības vadītājs, Ivars Svilāns, dalīsies ar principiem, kurus ziņu redaktori ievēro, lai izlemtu publicēt vai ne uzņēmēju iesūtītās relīzes. 

Semināra noslēgumā dalībnieki saņems iepriekš sagatavotu preses relīzes sagatavi, ko izmantot relīžu gatavošanā kā paraugu. Preses relīze tiks pārtulkota vācu valodā, lai vienkāršotu galvenās ziņas nodošanu mājaslapā www.investinlatvia.de, kas pieejama vācu valodā un kuru aktīvi izmanto LIAA pārstāvniecību vadītāji Austrijā un Vācijā.

Pasākuma noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī pasākuma laikā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformāpieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms pasākuma. Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv sadaļā "Materiāli".

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.