Datums 14. maijs, 2024
Laiks10.00–13.00
Vieta Tiešsaiste, Platforma "Zoom"

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Otrdien, 2024. gada 14. maijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties tiešsaistes semināram par komunikācijas veidošanu sociālajā tīklā Instagram

Instagram eksperte un digitālā satura autore Santa Lasmane seminārā atklās:

  1. Kļūdas, kuras pieļaujot tavs Instagram profils neaug. Ieteikumi, ko darīt.
  2. Sociālo tīklu tendences 2024. gadā un to pielietošana uzņēmumu sociālo tīklu profiliem.
  3. Instagram tendences 2024. gadā un to izmantošana uzņēmumu sociālo tīklu profiliem.

Santa Lasmane ir Meta (Instagram, Facebook) eksperte un digitālā satura autore. Apmāca uzņēmumus un satura autorus Instagram profilu attīstīšanā, vairāk nekā 1000 klienti. 20 gadu pieredze un izglītība biznesā, reklāmā, sabiedriskajās attiecībās un 15 gadu pieredze sociālo tīklu mārketingā. Plašāka informācija par Santas piedāvātajiem pakalpojumiem pieejama tīmekļvietnē.

Pasākuma noslēgumā paredzēta jautājumu un atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī pasākuma laikā.

Seminārs norisināsies tiešsaistē Zoom platformāpieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms pasākuma. SEMINĀRA IERAKSTS BŪS PIEEJAMS DALĪBNIEKIEM TIKAI 3 DIENAS!

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Pasākumu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda un Latvijas valsts budžeta līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.