Datums 8. septembris, 2021
Laiks10.00–13.00
Vieta Tiešsaiste

Pieteikties pasākumam

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina uzņēmējus un citus interesentus uz tiešsaistes diskusiju 8. septembrī “Kā palielināt Latvijas uzņēmēju konkurētspēju?”. Diskusijas mērķis ir identificēt galvenos izaicinājumus, ar ko šobrīd saskaras uzņēmēji nozarē, un pārrunāt vajadzīgos atbalsta risinājumus un sadarbības iespējas, kas sekmētu Latvijas uzņēmumu starptautiskās konkurētspējas pieaugumu.

8. septembrī plānotā diskusija tiek veidota kā platforma, kur apspriest aktuālās problēmas un iespējamos risinājumus, kas palīdzētu Latvijas eksportējošajiem uzņēmumiem uzlabot savu konkurētspēju starptautiskajā arēnā, sadarbojoties ar jaunuzņēmumu ekosistēmu un izmantojot iespējas, ko sniedz tehnoloģiju nozare.

Diskusiju atklās LR ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs un LIAA direktors Kaspars Rožkalns, kā arī pasākumā piedalīsies Latvijas Eksportētāju asociācijas "The Red Jackets" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Tiknuss un izpilddirektore Līva Stūrmane. Sarunās tiks iesaistīti gan mazo, gan lielo eksportējošo uzņēmumu pārstāvji un nozares eksperti, fokusējoties uz trīs atslēgas tēmām: cilvēkresursi, uzņēmuma digitalizācija un procesu optimizācija.

Diskusija ir arī iesildošais notikums koprades B2B risinājumu hakatona “Born Global" ietvaros. Tiešsaistes hakatonā, kas norisināsies no 27. septembra līdz 1. oktobrim, tiks aicināti piedalīties gan Latvijas eksportējošie uzņēmumii ar interesi rast risinājumu sava uzņēmuma izaicinājumam kādā no hakatona tematiskajiem virzieniem, gan arī starptautiski dalībnieki un jaunuzņēmumu komandas ar tehnoloģiju idejām šajās nozarēs.

Lai piedalītos pasākumā, lūgums reģistrēties: ej.uz/bornglobal

Vebināra darba valoda: latviešu

Dalība bezmaksas

Atvērto diskusiju un hakatonu organizē LIAA sadarbībā ar stratēģijas uzņēmumu Helve un Latvijas Eksportētāju asociāciju "The Red Jackets".