Datums 1.–7. decembris, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Japāna, Osaka un Tokija

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Aicinām Latvijas tehnoloģiju jaunuzņēmumus un IKT uzņēmumus, kā arī citu nozaru pārstāvjus, kuriem ir inovatīvi un progresīvi risinājumi, piedalīties tirdzniecības misijā Osakā un Tokijā. Šīs tirdzniecības misijas ietvaros tiks rīkots biznesa foruma Osakā un tiks organizēta uzņēmumu dalība Innovation Leaders’ Summit* 2023 Tokijā. Tirdzniecības misija Osakā un Tokijā norisināsies no 2023. gada 1. līdz 7. decembrim.

Programma

 • 1. decembrī paredzēts tirdzniecības misijas (Osakā) sākums un Latvijas–Osakas Biznesa forums sadarbībā ar Kansai Japānas–Latvijas sadraudzības asociāciju. Uz forumu tiks aicināti Japānas uzņēmumi un organizācijas, kuras darbojas tehnoloģiju un IKT jomās. Foruma laikā Latvijas uzņēmumiem būs iespēja pitch prezentācijai. Pēc foruma paredzēts tīklošanas pasākums, kura laikā būs iespēja satikt uzņēmumus no Japānas.
 • 2. decembrī paredzētas individuālās tikšanās Osakā un/vai pārbrauciens uz Tokiju (2h 30 min ar bullet train).
 • 3. decembrī pārbrauciens uz Tokiju un/vai individuālās tikšanās.
 • 4.–7. decembrī "Innovation Leaders Summit 2023" apmeklējums un dalība, individuālās tikšanās.

 

Innovation Leaders Summit ir slēgts B2B pasākums, kura mērķis ir sekmēt open innovation. Samitā piedalās top 100 Japānas korporācijas un jaunuzņēmumi no Japānas un ārvalstīm. Fokusa jomas - DeepTech, atjaunojamā enerģētika, tehnoloģijas, kas mazina CO emisijas, viedie materiāli, Health-Tech, fotonika, VR/AR, AI, robotika, mobilotāte, BigData, blockchain.

Pasākumu oficiāli atbalsta Japānas Ekonomikas ministrija, Japānas biznesa federācija “Keidanren”, piedalās Japānas Ministru kabinets, New Energy and Industrial Technology Development Organization (NEDO) un citas svarīgas organizācijas, kā arī vadošās universitātes.

Pagājušajā gadā no gandrīz 3000 tikšanām 969 notiek tālākas pārrunas. Vidēji vienam uzņēmumam ir 5.5 B2B tikšanās. Kontaktu ziņā – ar pitch prezentāciju – 50 kontakti.

Šī ir izcila iespēja tikt pie vadošo korporāciju kontaktiem ātri un vienuviet. Pie tam pārstāvētais līmenis ir salīdzinoši augsts: 60% ir Department Manager, 20% - Executive līmenis, 15% - Manager līmenis, 5% - CEO līmenis.

Ieguvumi piedaloties

 • Dalība Latvijas–Osakas Biznesa forumā un Innovation Leaders Summit 2023 (pārstāvēti tādi sektori kā DeepTech, atjaunīgā enerģētika, tehnoloģijas, kas mazina CO emisijas, viedie materiāli, Health-Tech, fotonika, VR/AR, AI, robotika, mobilotāte, BigData, blockchain);
 • Biznesa kontakti ar Japānas uzņēmumu un institūciju, nozīmīgu Japānas korporāciju pārstāvjiem;
 • Informācija par Japānas tirgu un perspektīvākajiem sadarbības virzieniem;
 • Ieejas biļetes Innovation Leaders’ Summit 2023 Tokijā (biļešu vērtība 20,000 JPY jeb 130 eiro);
 • Iespēja uzņēmuma pitch prezentācijai Latvijas–Osakas biznesa forumā un Innovation Leaders’ Summit ietvaros nozīmīgas auditorijas priekšā;
 • Kontakti ar Latvijas delegācijas dalībniekiem.

Izmaksas, ar ko jārēķinās uzņēmumiem

 • Ja uzņēmums neatbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, LIAA uzņēmumam izraksta rēķinu par dalības maksu 20 cilvēkstundu apmērā (597,60 eiro + PVN);
 • Darbinieku komandējuma izmaksas;
 • Darbinieku avio izmaksas un brauciena izmaksas Osaka–Tokija. Sakarā ar programmas “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” noslēgšanos, atbalsts aviobiļešu iegādei šobrīd netiek piešķirts.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Lai pasākums norisinātos, nepieciešama delegācija no vismaz 5 Latvijas uzņēmumiem. Ja šis skaits netiks sasniegts, LIAA patur tiesības tirdzniecības misiju atcelt.

Darba valoda – angļu.